Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

CANIM YA BAŞINIZ SAĞOLSUNN.....:teselli:

bebişler iyiler inşallah..... kızımda iyi sabah okula gidiyor.çok özlüyorum ya.kıyamıyorum yavruma. sabahtan akşama kadar okulda...........

sağol canım ya.... annem o olaydan sonra yıllarca tedavi gördü.... allah kimseye yaşatmasın inşallah....

Dırıımım ben motor taksam mıçıma sana yetişmem mümkün olmaz....Ama gerçekten çok ihtiyacımız olacak tecrübeye yardıma... dırımım sen hep kal burda....O kıyaslama işine de anlam veremiyorum inan..Görümcemler diyorki bana İkiz taşımkala ne ilgii var hamile hamiledir.Bakmasıda aynıymış ha tek ,ha çift..kaydirigubbakcemile3 Ve kayınvalidemin dediğide şu O arka arkaya büyütmüş aynı ikiz gibiymiş hemde 5 çocukmuş...Beşiz büyüttüm, ikiz de değil diyor..yarın adımızda şımarığa çıkar eminim...:dilcikar:

kaynanalar senden bir üstünü yapmış omazsa olmazki....... hep aman o yaptığın işmi.... biz neler gördük demeden olmaz......

ikizle tek bir olurmu....teki emzir emzir yatır...gazını çıkart...ikizde süt yetmez mama verceksin. hazırla.tek tek doyur.kolay değil. eskilerden tek farkımız şimdi hazır bez var..mamalar daha basit yapılıyor... ama çocuk aksi bir çocuksa ikize değil üçüzede bedel olanda vardır....

benden size abla tavsiyesi..... ikzide olsa tekde olsa....işinizi kendiniz yapmaya çalışın.bir süre sonra göreceksinizki.... kendinizi bir programa bağlamışsınız..sabah kalkış gece yatış...tüm gün aynı program..çocuklar bu programa alışırsa öyle gider. eve biri gelir yada siz bir yere gidersiniz bu program 1 saat kayarsa işte ozaman çocukların şaftı kayar... ne uyku ne yemek ... ağlamalar zırlamalar 5 kişi durduramaz o çocuğu.... bir süre sabredin uzun süreli gezmelere gitmeyin. mesela babanızla akşam gezilerine yada gündüz 1 -2 saatlik gezmelere gidiverin. sabahtan akşma kadar hiçbiryere gitmeyin.zira orda ben programıma uyarım desenizde..gittiğiniz kişiler uymuyor yada çocuklar o havaya alışamıyor...

herkes ıyı masallah,,bızde ıyıyız cok sukur,,
haftalarımızı doldurmayı beklıyoruz sabırla,,özlemimiz cok arttı,sabırsızlanıyoruz,,,opuyorumnanaktanzemuszemus

bebişler iyiler inşallah..... kızımda iyi sabah okula gidiyor.çok özlüyorum ya.kıyamıyorum yavruma. sabahtan akşama kadar okulda...........

ayyy kıyamam ama alışmak gerek yaww okul zamanı için

sağol canım ya.... annem o olaydan sonra yıllarca tedavi gördü.... allah kimseye yaşatmasın inşallah....

ayy kyamam yaaa offf çok fenaa

estafurllah kızz yetişirsin emin olll....buralardayım cnm başka dünyam yok dışarı çıkamıyorum ....bende buradaki arkadaşlarımla görüşüyorum
ya millet sapıtık kıskançççç benceeeeeeeeee
kaynanalar zaten hep biz daha zor şartlar altında büyüttük der
benim kaynanayı hiç sanmam valla 14 kişilik ailede büyütmüşş
eşimi amcasının kızı var o büyütümüş çünki annemden büyük kadın
düşün ....bide onlar salmış kapıya çocuk arkadaşları ile oynarmış
biizm öle bi şansımız var çocuklarımız bizim gibi
ortada sıçan ,kuka,yakar top,,9 taş,misket oynaya bileceklermi
konuşuyooo ağzı olannn

kaynanalar senden bir üstünü yapmış omazsa olmazki....... hep aman o yaptığın işmi.... biz neler gördük demeden olmaz......

katılıyorummmmmmmmmmm

evet kayra çok haklııı....eskiler daha şanslı bizler gibi acaba bilmem kaç öğün yemek hazırlıyolarmıymışşş.....ben onlara yemek yapmaktan kendime yapamıyorum
çok şükürki öle huysuz çocuk değiller

Her geçen gün tıpta,değişiyor medeniyette, bilgide...Yarın mutlaka gençler daha bilinçli olacak.Allah aşkına kabul etsinler bizim bebeklerimize de kendimize de bakma bilgimizle bir olur mu be?Ay düşününce içim sıkılıyor şimdi büyütürken kırk kafadan ses çıkar o zaman torun sahibi olurlar şimdiye dek ortada kimse yoktu ama ...

herkes ıyı masallah,,bızde ıyıyız cok sukur,,
haftalarımızı doldurmayı beklıyoruz sabırla,,özlemimiz cok arttı,sabırsızlanıyoruz,,,opuyorumnanaktanzemuszemus

Çok sevindim canım iyi olmana...inş.yata yata dolacak vaktimiz...kaydirigubbakcemile5

oooooo herkes burda..............dırım senınkıler capkın olcek hele bırı ..............ona gore ...........ınş herkes sırayla dogurur kızlar ya şu sırayı yazın kım kac aylık oldu.............cesaret alalım

işte cnm benimki valla hamişken ahkam kesti kestii şimdi ortada yok zaten olmasında

ben çocukları yıkıyorum suyu kontrol ediyor dedimki ben 40nı çıkardım ve şimdiye kadar hep tek yıkadım bebeklerimi o zaman suları gayet iyiydi şimdide iyi ikide bir bakma dedim..sonra ay kusura bakama hep soruyom ama ne yapayım elimde değil diyor.

hangisi çapkınnnnnnnn olacakkk aplamm

bence alişş fırlaması kızları tavlarrrrrrrr ömerde kasım kasınırken zor bulur gibi kaydirigubbakcemile3

yatayım biraz gene gelirim inş....kız dırım ne soracam sana ,ben arkadaşıma sterilizatör alacağım hediye hala da siparişini veremedim.chicconun mikrodalga için sterilizatörü.Mikrodalgada olanlar iyimidir.Fiyatı hesaplı geldi 5 biberonluk işe yarayan bir şey olsun istiyorum.

cnm mikrodalgalı olanı bilmiyorum cnm yaaa .....ama 5 biberon fena değil....geöen cicişler bölümüne arkadaş yazmış arzum alacam diye fiyatıda uygunmuşş

ama chicconun çok iyidir cnm

37 lira dırım..Çok iyi dimi..Bende hiç siparişle bir şey almadım daha netten kazık olmaz umarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…