Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

37 lira dırım..Çok iyi dimi..Bende hiç siparişle bir şey almadım daha netten kazık olmaz umarım..

çok uygun ama sen bana linki atsana cnm bakimm normakde iki biberonluklar o kadar para ...özelliklerine bakim cnm

ya ben de sterilaztörü alayım diyorum sizce erken mi..... 20. haftadan sonrada yavaş yavaş alışverişe başlasam erkenmi olur ki ....

tamam canım. şimdide bakıyorum ama almadım bişey daha. zor beğenirim ben.... birde kocam görmeden hiçbişey alamayız biz. illede görecek adam..benim kıyafetimi bile seçerken gelir.... kızımada kıyafeti yalnız almam...

Kızlar bişi sorucam bu doktorlar bana bebekler 5 haftalık dedi ama ben testi son adet dönemimden 8 gün sonra yaptırdım hamile cıktım ondan sonra 8 hafta gecti e benim bebekler 5 haftalıksa bu 3 hafta nerde ya ben bişi anlamadım ya bi bilgisi olan var mı şimdi hesaplama yaptımda aklıma takıldı

panik yapma hemen ya doktorun heabında yada senin hesabında yanlışlık vardır. son adet gününü sormuştur sana sonrada yanlış anlamıştır. bir dahaki randevunu bekle.

Kayra abla pazaretsi özele gidicem bakalım sorucam doktora neden böyle die

gez gez sen.............sonra sıkayetr etme ...................temızlık bıttımı bakım gezıyoon .................hımmmmm

geçmişi okuyayım dedim ama internet gitti. alşıntılarım gitti(
ve geçmişi bitirip geldim. ama ne göreyim herkesçikler gitmiş(

canım biz emekli sandığı olduğumuz için hastanenin bizim kurumla anlaşması çok azdı.sadece tek tahlil için değil.rutin tahliller oluyor ya gebelikde,onlar isteniliyordu.ama biz hep çok para ödedik hastanede.bir kaç kez serum takıldı.100 tl ödedik vs.birde dr.çok ilgisizdi,ayni kısaca ben ne hast.nede dr.hiç memnun kalmadım.canım sen o hastanedemi çalıştın,iyi tanıyorum deyince aklıma takıldı.
dırımcım cerrahpaşadan randevu alırken gece saat 12:05de alırsan ilk ransevuyu ertasi güne sana veriyorlar.ben öyle yapardım canım.
geçmişi okuyayım dedim ama internet gitti. alşıntılarım gitti(
ve geçmişi bitirip geldim. ama ne göreyim herkesçikler gitmiş(

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben tüp bebek yöntemi ile 19 eylülde hamile olduğumu öğrendim değerimden dolayı %90 çoğul gebelik dediler 3 akimde dr gideceğim ama benim karnım daha şimdiden şiş kilo artışım olmadı ama crinone jel kullanıyorum buda şişiriyo karnımı ve acaip uykusuzum bütün gece hayalet gibi dolaşıyorum evin içinde sizlerdede böyle şikayetler oldumu cevaplarsanız sevinirim .

meraba kızlar nasılsınız bugun ben tetanoz aşısı yaptırdım şuan da kolum çok ağrıyo nero ka hayırlıolsun canım crınone bende çokkullandım şişlik yapıyo gerçekten ama uykusuzluk yapmamıştı bende bünyeye göre değişiyodur belki dr sor

iyim medınecım karnım kasınıp duruyo fazla gerılmeden kremıde bu aralar ihmal ettım artık ne oluruz bılmem suan karnımda catlak falan yok ama herhalde çatlayacagım kaşındıgına göre sen nasılsın canım nasıl gidiyo hamılelık

SAdece krem mi kullanıyosun doktor bana kakao yagını söyledi

Size göre ben tabi cok yeniyim ama ben cok yoruluyorum yemek yiyemiyorum ne bileyim anlamadım ama hamd olsun cok iyiyim

Hayırlı olsun cnım..Zaten tüp bebek tedavilerinde olur bu şişlik.Benim gazdan canım çıkardı.Ve crinone unda var yan etkisi ...uykusuzlukğunda hormonların etkisindendir..Gebelik herkeste farklı oluyor canım ya..Ama çok güzel bir yoldasın..Devam etsin sağlıkla inş.

SAdece krem mi kullanıyosun doktor bana kakao yagını söyledi

Size göre ben tabi cok yeniyim ama ben cok yoruluyorum yemek yiyemiyorum ne bileyim anlamadım ama hamd olsun cok iyiyim

3 ayın sonunda çok enerjik olacaksın inş.Yorgunluğumdan korkardım ben böyle mi devam edecek diye..Ben çatlaklar için çilek yağı,kakao ve badem yağı karışımı kullanıyorum başından beri ..şu ana dek çatlamam olmadı ama her an bekliyorum çok gerildi karnım..Bugün aynada korktum kendimden...kocaman göbekkkkkkk...akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…