Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

biliyorum cnm evet çok yorgun olursun tatlımmm dinlen azcukkk

burdayım dırımım nasılsınız kızlarwavy masallah bebıslerıne cok guzel...........dırım senın pasalar nasıl oldu.benımde canım sıkılıo evde oturtmaktan artık bunalıyorum..........

paşalar iyi olmaya çalışıyor aliş iyi ömer biraz marazlı bakalım oda iyi olacak cnm
ben buralardayım ama senin gibi kimse olmayınca diğer topiklerime gidiyom
canım ben odam için park yatak aldım 1 tane.. oda yapacağız allah izin verirse 3 aydan sonra odalarına geçircem allah izin verirse..

hehe 3 aya kadar beraber yatırabilirsin teprik ederim seniiii kızım ben 4 aya girdiklerinde odalarından ayrıldım onların odasında yattım ...şimdi bebefonn var rahatlık var...

kesinlikle yan yana yatırmayın biri uyanınca ötekinide uyandırıyorki ben ayrı yatırdığım halde diğerinin sesine kalkıyo veletler.....ve annemin evine bir park yatak aldım geniş enli
yinede ikisi bir arada yatıramadım....takla atıyo veletler resmen koyduğum şekilde bulamıyorum.....o yüzden biri beşikte biri benle yatıyor ...allahtan kocam yokken annemdeyiz kociş gelince annem mutfağındaki kanepede yatıyor adamcağız allahtan mutfak oturma odası kadar

evet maalesef canım keske oralarda olsaydık iyi olurdu park yataklar burda 179tl içinde uyku setı ve yatagı yok kızlar bıraz pahalı değilmi

çok pahalı cnm bazı nette bebek firmaları var onlaradan al cnm garanti belgeli vs.geliyor

civcivbebe
kirazbebe
irembebe
bunlar tanınmış markalar ürünleri çok iyi çoğu arkadaşımda buralardan ürünler aldı ki ben civciv bebenin yerinden anakucaklarımı aldım....

bide bu tarz yerlerde belli miktardan sonra kargo ücreti yok artı markalar indirim yapyor

chicco nun kangurusunu arkadasım pesin destiden 140 tl almış bende o ara bakıyordum bu dediğim yerlere baktım aynı ürün seri numaralı aynu 89 tl ye 6 taksit üstelik ama ellerinde 1 tane kalınca almadım

wavym sımdı 1 adet park yatakla idare edıp sonra 1 tane daha mı alacaksın yanı ikisi bir yatacak değilmi?senın aldıgın enlı olanlardan mı canım

yok canım. 1 adet park yatak olacak enli bayağı..sonra odalarındaki beşiklere geçireceğim allah izin verirse. oda takımlarında oluyorya ahşap beşik yataklar onlardan olacak. ayrı ayrı yatırcam..

Son düzenleme:
noldunuz be yawww...
dirim yatırmayı düşünüyomö yatmazlarsa alalhın izni ile odaları olacak oraya yastırırım
bebefonuda açarım. napamm..

noldunuz be yawww...
dirim yatırmayı düşünüyomö yatmazlarsa alalhın izni ile odaları olacak oraya yastırırım
bebefonuda açarım. napamm..

cnm ben böyle yok olduğumda bilki çocukları besliyorum yada mama hazırlıyorum
offf sana üsteki yazıyı beşe yirmi kala yazdım ......beşeyirmikala ömeri başaldım beslemeye altını temizle uyutt...sonra alişi al besle temizle ancak saat altı olduu

cnm ayrı yatırmak mantıklı ama bazende ayrı kalmalı mesela birinin gazı var uyumuyor bağrınca aynı odada ötekide kalkıyı he işte o zaman yatak odandaki park yatak işe çok yarayacak en azından diğer bebeğin odasında ses yapmadan işini bitirirsin

ayyyy gitme yaaaa durrrr strese girdim bebeklerle uğraşırken bide sağolsun 3 bebeğim ananem var onada hizmet ediyorum illa tuturmuş elma soymuş aliye verecekmiş ayyyy dedim hayırrrrrrrrrrrrrrrrrr

sonra aliyi kulağı duymadığı için sesli seviyor eeee ömer uyanıyor sesinden

eyvah eyvah senin halini anlıyorum.... benim babanemde aynı..hatta benimki kızım hasta olunca babanemde hasta olurdu...kıskanırdı onu..ilgi onun üstünde olsun istemezdi....

yaaa wavy konuşsana bacımmm ben kaç sayfaya yetişiyommm yaww artı iki çocukk

cnm bunlar astronot mont dedikleri montlardan ....havuzlu handada var kışa doğru çeşitlisi gelecekmiş o zaman kocam alacakk

kışın iyi olur diye düşündüm. ve fiyatlarıda piyasanın çok altında. ama pimbe yok(

evet evet harika olur cnm ohhh misss gibi açılma derdi yokk

açıkcası fiyat sormadım ben ama eşim netten bişi almama izin vermesss

ayyy yaaa bu ömerde ne enerjii var yaaa fır fır yerde döne döne gidyooo pöffffffffff

canım benim ikizlerim biri birinin vitaminini alıyormuş biri zayıf biri şişmanmış biz birgün bursaya beşik bakmaya cıktık muayenede olayım dedim herşey iyi dedi cok kilo aldıgım için şüpelendi aslında cok uzun olay cok acı benim icin ilk bebeklerimdi ilk göz agrılarım sevinclerimdi sonra profosor doktora gittik 1hafta sonra ölcek dedi orayıda sen düşün ne haldeyim fakülteye yatım acil 7 aylık oldu küvez bulamadılar hep doluydu istanbulda varmış oda olmadı 1 öldü karnımda 3gün sonrada öteki cocugu cok acı cektik ama zaman herşeyin ilacıymış dogum yaptım sadece dedimki doktorlara 1kere seslerini duysaydım

ayyy canım benim ya çok geçmiş olsun başınız sağolsun işte ne oluyorsa doktor hatasından oluyor....benim eltimde ikizlerini 6.5 aylıkken kaybetti ...

tabi ben daha gelin olmadan olan bir olaymış bu...ama doktor bunu uyarmamış yatıp dinlenmesi gerekiyormuş......sadece biraz daha dikkatli davran demiş

sonra kaybedince aa sen yatmalıydın demiş ....seninde bastan beri bakan doktorun görseydi belki bişeyler olurdu

neyse kader buymuşş...yaranı acıttıysam özür dilerim ayrıca .......kötü olmuş senin için:teselli:

canım benim doktorum hep aynıydı bir gün kanamam acıldı bana dediki sende cok nazlısın birşey olmaz kadın hiç evlenmemiş cocugu yokki anlasın ya hep duydum milleti diri diri dogurtturuyormuş gec oldu anlamam o anlamadı ondan fakültenin en iyi doktoruna gittim düşün yanı bundan 4sene önce muayenesi 400milyondu o söyledi ölceklerini ya haberim olmasaydı beşik bakmaya gitmeseydim bende ölücektim heralde hiç o doktora beddu etmedim şimdi düşününce hakkımı helal etmiyorum bunların amacı hep para

cnm benim yaaa ne desek boşş...ama rabbim sana çifter çifter versinnnn aralıklı versin amaaa....ikisi çok yorucuu

Kızlar nasılsınız iyisiniz inşaALLAH...
Bugun doktora gittimm doktor önce biri sorunlu dedi beni ayrıntılı ultrasyona gönderdi ...
Neyse eve geldim 2,5 saatim vardı sadece hayırlısı dedim hiç üzülmedim. Sonra gittik eşimle doktora işte doktor baktı dedim kötü bişi dicek ama endimi en kötüye alıstırıyorum doktor baktı biri 5 haftalık biri 5 haftalık 2 günlük dedi olumsuz hiç bişi söylemedi... ALLAH hayırlsını versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…