Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevsertatlım geçmiş olsun.Aman ateşine çok dikkat et çok önemli çünkü.Ben senin çoşacağını biliyordum zaten iyi olunca hemen at kuşum kendini dışarı olur mu?yasakkelime

yaaa,, siz gezim outlet moutlet bana gelince kır kıçını yat.. :umursamaz:mafoldumben

uleyn bıktım fıstık yeşili ve fuşya pembeden öğğğyykk.. çekyatlarımın rengi de hehehlaelaelaelaelae

wavy vallahi senle yattım senle kalktım korkudan..açık tatlım açık akşam 6 ya kadar telini vereyim sana aç sor ne varmış ellerinde 503 81 00 (9 hat)hymarry nın pembe gecelığını gördun ondan çoktu ellerınde bende almıstım ondan.anlat modelını ayırsınlar eger begendıysen.ınş. şansına vardır model.Emzirme sutyenıde doluydu içerde odaları var kızdan rıca et çıkarır verırdepodan kutuuyla.Yanı sadece oradakıler olmayabılıyor ıcerdede oluyor cesıt.Alt katta canım bu reyon...

adresı de su yenibosna çobançeşme köyaltı mevkii bahçelievler yenibosna ataturk havalımanı ıstıkametıne gelın orada sapaktan basın ekspres yoluna donun altınyıldız fabrıkası var kocaman bılboard reklamları var gorursun onun sağagından donun karsı karsıya kom la

canım benim allah razı olsun. valla açıkçası kötü bir geceydi canım korktum bende. ama allaha şükür şimdilik iyiyiz ..

yarın karşıya geçicez canım. ikitelli halkalı yapıcaz belki kocişi kandırırsam orayada giderz.sen pembe geceliğimi 17 tl ye almıştın canım.. dur arıyım bakem ne var ne yok ellerinde:))

kevser kısss kır kıçını otur bakem:roflol::roflol::roflol:

yaaa,, siz gezim outlet moutlet bana gelince kır kıçını yat.. :umursamaz:mafoldumben

uleyn bıktım fıstık yeşili ve fuşya pembeden öğğğyykk.. çekyatlarımın rengi de hehehlaelaelaelaelae

geçti kuşum benden o gezmeler artık..akşam abimlere gittik ne yaptım ki arabaya bindim indim.Yemin ediyorum bittttim bittimmmm.sanki çıkacaklar içimden hemen rahimime baskı..Hep yatıyorum artık..ağlanmakta istemiyorum ama zor çok yatmak..Sonu güzel olur inş...

19 a aldım emzirme sutyenıde en son 7.5 tu..ıkıtellide ne yapacaksın ?

kayınvalıdemler gelecek şimdi evimde kirli her yer toz olmuş yapamıyorum ne yapayım yaaa dert edemıcem onuda.. koca yaz gezdı gelsın bakalım sımdı bızı zıyarete....of gıremem bugun buraya pek..

merhaba kısçeler sabah çocuklara uğraştım tam herşeyleri bitti kk ya girecektim kapım çaldı

gelen karşı komşumun kızı tabi sohbet muhabbet...sonra ömerin uykusu geldi uyuttum yatağına attım
oda bende aliyi sallayım dedi o aliyi sallarken ben mutfağımı halletim...kızın sayesinde güsel bir kahvaltı hazırladım kahvaltı yaptık........sonra sohbet vs. şimdi gitti eşim gelecek mutfağım toplu biberonlarım temiz çocukların çamaşırını halledecem ama koslanın renkiler için şu leke çıkartıcı getirecek eşim çocukların bir iki kıyafeti demir ilacı oldu 90 derecedede yıkasam çıkmıyor onları halledp makinaya atacam ....yarın anam gelecek evi temizleyecek....sonra anneye çuff çuffff yapacazz....

canan cnm benim devlette gördüğüm ilgi çok iyiydi .....heleki dediğim gibi hocanın hastası olmam artı avantaj doğurdu ve inan bana sancılarımı çok iyi kesitiler ve çok iyi bir bekleme süreci yaşattılar bana dile kolay 5 hafta cnm 5 hafta bekledi bebeklerim .....hangi doç.gece yarısı hastasının başında nst sancılarını bekler ? ve paraya doymuş tamah etmeyen bi doktor .....netten de araştırınca adamın durumu belli hymarry dedi bana sağlam zengin bir aileden geliyor belli dırımcığım dedi....o yüzden gözüde tok demişti...marry le ilgilendi adam 1 hafta muayne ücreti alamam demiş .....ki onun hastası değildi cnm
sadece hastaneye para ödeyip çıktı hymarry .....ama tabi bizim aldığımız elektiriği sen alacakmsıın onu bilemiyoruz işte birkere gidip görmen gerekiyor işteee

kaswa,wavy,kevser,erolcan,ozge nasılsınız kıslarrr

dırım ben ıyıyım senın yavrular nasıl?geldi kayınvalıdemler kapııııı..

19 a aldım emzirme sutyenıde en son 7.5 tu..ıkıtellide ne yapacaksın ?

canım değişik gecelik ve pijama takımları varmış ellerinde. 15-19 arası imiş fiyatları. emzirme südyenide varmış:))
yarın allah izin verirse uğrayacağım. görümceme gideceğiz yarın halkalıya. belki önce belki ordan çıknca ikitelliye gidicez. orda bi mobilyacının takımını çaldım internetten yaptırıyom. :kedi: onların aksesuarları dolap kulpları falan hoşuma gitmişti bi gidip bakalım diyoruz. bide orjinalini yakından görelim. ordanda koma geçeriz. çünkü bi daha ne zaman geçeriz allah kerim..

dırım ben ıyıyım senın yavrular nasıl?geldi kayınvalıdemler kapııııı..

enemm geldilermi hadi allah kolaylık versin canımmm..

DİRİMMM yavrus hoşgeldinnn..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

wavyciğim ne yapam kuşum yaa yaramazlarla uğraşıyorum aman yaa bu ömer çok kuduruk battaniye serdim yere oyanısınlar diye alişimin sesi çıkmıyor ....o kendini gidip parkenin üzerine atıyor devalı mıymıyy isyan halinde şuanda alişle boğuşuyor yaa

canım benim edminim çok yoruluyor hatta isyan ediyon bazen. ama inan seni yoran sinir eden şeyler şu an hepimize çok tatlı geliyor.:kedi: yani gözümün önünde paşalar ısırmak istiyommmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

cnm isyanım yüküm fazla ondan evin işine yardımcı biri olsa onlar bana yük değil severek bakıyorum kuzularıma bana evcilik gibi geliyor onlarla vakit ki ömerim uykusu gelince koynumda uyuyor bu nasıl bi zevk biliyormusunnnn hayatta hiçbişeyle kıyaslanmazzzzzzzzzzŞeniz

dırım iiiyiz canım aliş le ömer çok ballı ya yavrular ya ben fakulte hastanesinde yapıcam doğum ALLAH kısmet ederse 1 milyar para istedi dr normalmi sizce burda bazı arkadaşlarım ssk lısın alınmaması lazım dediler ama anlamadım yani

oyşşşş yirimmmm yirim onları bencokacimcoookkaydirigubbakcemile3
alalhım sağlıkla vaktinde bizede nasip etsin inşallah yavrularımızı kucağımıza aldığımız günleri:Saruboceq:

canım prof falan mı doğumunu yaptırcak. belki prof farkı falandır. aklıma başka bişey gelmiyor..

teşekkür ederim cnm ....ben devlette yaptım bizede doktor bıçak parası isterler dediler hatta 2-3 milyar dediler .......ben şaşkın oldum sonra doktoruma ısrarla ani bişey olursa,,,doğuma sizmi gireceksiniz gece gündüz hangi saatte gelirsem gelecekmisiniz dedim .....evet dedi eğer allahtan gelen bişey olmazsa ben geleceğim dedi ve ben birkere özel ücret ödedim sonra ikinci ücreti ödemeden hastaneye yattım 33 gün boyunca hergün odama gelip nasılsın bir şikayetin varmı dedi....doğumdan önce eşim hazırlıklı olmak için kaçkere doktoruma sormuş doğum için ücrer istiyormusunuz diyeee aslaaa alamam demiş alırsam rüşvete girer demiş hstaneye ne yatırırsanız onun yüzde 20 si bana gelecek demişş yani almadı doğum ücreti.....38 güne özel odada kalmam alişin özel bakımı...benim yoğum bakıma girmem hepsi dahil 570 tl ödedik

biz doktorumuza emeğine istinaden güzel hediyler aldık verdik çok emeği geçtiii allah razı olsunn ondan

prof da olsa belli bi ücret alıyo cnm ama ne bilmiyorum ...

devlette profların bazısı doğuma giriyo bazısı girmiyo doç.doktor sokup kendisi ameliyatı gözlemledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…