Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar bebeklerin odaları geldi.... bir rüya gibi... inanamadım... akşamdan beri zırıl zırıl ağlıyorum....

Ay canım bende öyle olmuştum.Birde aldıklarını yerleştir bak. Hep bakmaya gideceksin.Onlar sağlıkla büyüsün ,eskisin o mobilyalar.Güle güle kullanın...opuyorumnanaktan

kızlar bebeklerin odaları geldi.... bir rüya gibi... inanamadım... akşamdan beri zırıl zırıl ağlıyorum....

ayy canım insan bi garip oluyordur eminim. düzenleyişnce fotosunu koyarsan sevinirim bizede fikir olur canım. gerçi benim modeli belli bi başlaması kaldı marangozun..

inşallah her işin rast gider.çok kolay bulursun verdiğim adresi halkalıdan havaalanı yoluna çık o cadde üzerinde göreceksin zaten..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
amin canım çok sağol. bu tarifleri eşime okutcam ben yol özürlüyümde:kedi: yarın laptopum yanımda olacak yoldan baülanıp burdaysan imdaaat kaybolduk dersem şaşırmakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kaybolmazsın Zaten senin geleceğin istikamet üzerinde kime sorsan havaalanı yolunu derler sana ...ara beni bulamazsan telden akıllım..Bu akşam kayınvalidemler bende kalacakmış.Yarın müsait olsam buluşurduk bile...Çaldırcam seni.kaydet telimi.opuyorumnanaktan

kaswa datlum ya kusura bakma ben yazdığını görmedim mutfaktaydım pat diye açtım teli:kedi:
diğer numaramdan da çaldırdım seni... kaybolursak ararım kesin:kedi:

yaaa aşk olsun rep istedimmm ühüüü ühüüüüü

hymarryle konuştum canım benimmm yaa lohusa depresyonuna girmiş
ağlıyor.....halbuki konuşmuştuk onla biz bu konuları
ama giriyor işte insan ...şuan onu çevresinde anlayan kimse yok
herkes aaa biz böle büyüttük şöle büyüttük şunu yap et....
teyzesinin biri gelmiş aaa bebek sarılık demiş kız ağlamışş
lohusa kadına denirmi cnm yaaa
biride sarılığın düşmesi için anne sütü vereceksin demiş
halbuki benim sütüm yoktu alişimin sarılı 16 idi hiç uyanmıyor mama yemiyordu
ben 2 saatt e bir tam 2 saatte 30 cc mama yedirerek besledim ve sarılığını 12 düşürüdüm

işte insanlar kendi doğrularına göre yaklaşıyolar hep karşıdakinin durumunu bilmiyolar ve en büyük kadersizliğimiz çevremizde belki bir belkide hiç ikiz bebek büyütmüş insan olmaması o zorlukları anlamamsı işte......hymarryciğime derdini anlayacak onu sakinleştirecek biri lazım
kendini yetersiz hissediyor .....efkarlandım yaaaaa bakkk

o evine geçsin destek olmaya gidecem yanına hiççççççççççç merak etmesin
çok selam söyledi herkesee

ya kızlar az önce sabahlık gecelik baktım da annemin yakınlarından biyerlerden acaip pahalı ya sadece sabahlık 80 tl geceliğiyle 120 diyo yaa.. wavy şu komun fab. satış mağazası keşke bursada da olsa ya..
canbebekçim canım gözünaydın.. güle güle eskitinm inş. odalarını...

kevserciğim repin için sağol ama yeteri gelmediiii alacağım şey için yaww

DIRIMKIZI canım ya hymarry için üzüldüm kızı şimdiden çıldırtmışlar desene eyvah eyvah.allah kolaylık versin.ama dediğin çok doğru ikiz hamileliği ve doğumdan sonra çok farklı tek gebelikle kesinlikle kıyaslanamaz.insanlarımız malesef çok anlayışsız ve boş..........kesinlikle.DIRIMCIM,senin yavrular nasıl oldu inşallah iyilerdir.maşallah kocaman olmuşlarcanım birde hastane ve dr.hakında yaşadıkların çok etkiledi beni ya halen böyle iyi niyetli insanlar varmı dünyada.

yaa,, daha fazlası için neyapabilirim peki, ben bu kk yı hiç bilmiom yaa.. senağlama

kevsercim hamile geceliği ve sabahlığı için bursada kapalı çarşıya baksan orada çok çeşitler vardır hem fiyatlarda uygundur.ben bursayı çok bilmem ama yazları oradayım.tek bildiğim yer alışveriş için kapalı çarşı çeşitli geliyor bana.

selam kızlar.hymarry eve gelmişmi.... yarın arayayım artık açar heralde telefonunu....ben de geldim....çok yorulmuşum.git gel 6 saat i buluyor.... heryerim ağrıyor valla..... bu gece dinleniyorum....yarında pazar kocişle kuzum evde. arada girer bakarım .... pazartesi fulltime takılırım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…