Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

WAVY korkutma beni..neden gitmiyorsun acile lütfen hala devam ediyorsa beni okuduysan git.nst ye sokarlardı.İnan ne olacağı belli olmuyor canım uyanık olmak lazım...
:sm_confused:fisfisfis

çok uykum varrrrrrrrrr.... ama yatamıyorummmm... oturarak uyumaktan bıktımmmmmmm.....

günaydın nasılsınız kızlar benim dun çok dizim ağrıdı ya gece başladı gun boyu devamettiohalde zor çalıştım walla tetanoz aşısı yaptırdınızmı ,

ya ben tetanoz yaptırmadım dr ıstersen dedı bende ıstemedım ya gerek yok..............alerjık vucudum var gerek yok dedım ılla ol deseydı dr yaptırırdım ınş ıkı haft sonra seker yuk olucak hayırlısı............acaba dızıne kramp mı gırıyo dr a sole magnezyum vers

dr söledim gerek yok dediş sanki kendisi çekiyo ağrıyo mualım ya göğüsuclarım çok sızlıyo benim onun için aventin ürünü varmışonu kullanabilirsin dedi bakalım onu denicem bi zararı yokmuş magnezyum kendim kullansam olurmu acaba dr vermedi ama dun bandaj sarıp öle çalıştım yaw

erolcan calsıyum al bol bol ................magnezyum zaten verecek merak etme bıkac hafta sonra..............elevıtın ıçınde az mıkt var su an yetrlı sanırım calsıyum onemlı onu ıçeren seyler ye sut yoğur muz.................gogus uçları agrısı normal.............sut bezeler harekette surebılırsın ama dıkkat et cok masaj yapma gogsune sur bırak..........ben bebeyağı suruyommm hem karnıma hem goguslere bazen cok agrıyınca bepanten merhem vatr o tedavı edıcı ozelllıge sahıp onu kullanıom...........cok agrıyosa onu kullan dedıgın krem catlak ıçındır daha cok

saol canım benim bepanthen suruyorum sızlayınca senin üçüzlerin cinsiyetleri belli olmuşmuydu

hepsı kız dedı dr gecen renklı de baktı yıne kız dedı ınş gelsınler saglıkla senın ...............

bizde dün dr gittik kimsede sormadı cisiyetleri ne diye neyse dayanamayacağım söyleyeceğim

kızlar bi kızım bi oğlum oluyorrr çok mutluyummm bu arada kız ismi arıyorum fikirlere ihtiyacım var[/QUOTE]

gözünaydın canım çoook sevindim.. isim konusunu sorma ya ben mahvoldum isim bulamamaktan ayın gayın koyacak olacak he sonunda laelaelaelaelae

geçmiş olsun kuzum ya, Allah şifa versin..

canım nasıl oldun şimdi? hala yopksun merak ettim bak..

canım ben de aynen senin gibi düşünüodum ama ben çok erkenden bunu düşündüm daha ilk tüp hamiş olduğumu söyleyince dr. tahlil parası 90 tl alınca kafamız karıştı, bu ne ya derken bir araştırdık ki tüpe sadece 2000 ödedik bundan sonraki hamilelik dönemi ve doğum bu dr.la bize 10.000 e falan patlıycak, bi de dr. demez mi ee çok az parayla sahip oldunuz tüplere daha ne istiyosunuz, sanki o kadara para vermek zorundaymışız gibi.. tabiiki çok güveniyordum ama kusura da bakmasın yani çok zengin değilim olsam da vermezdim heralde güzel bir araştırmayla bizi devlette en ii şekilde kim napar diye baktık ki dr.umu buldum, çünkü erkenden değiştirdin değiştirdin yoksa çok bağlanırsın bırakamazsın dr.unu dediler..iiki de öyle yapmışoz, şimdi acaip memnunum,, bişiy olursaya gelince Takdir Allah tan olacaksa heryerde olur canım, bizler özel hastanelerde doğmadık, ssk nın doğumhanelerinde doğduk, ben ce duygusal dşünme.. köylerde dr.a ghidemeyen bir çok ikiz hamişleri var onları düşün biliyorum zor ama yardımcı olur en azından..

günaydın nasılsınız kızlar benim dun çok dizim ağrıdı ya gece başladı gun boyu devamettiohalde zor çalıştım walla tetanoz aşısı yaptırdınızmı ,

canım tetanozu haftaya olcam ben..

hepsı kız dedı dr gecen renklı de baktı yıne kız dedı ınş gelsınler saglıkla senın ...............

ohh gelsin kızçelerzemuszemus zemuszemus zemuszemus

bu arada dün akşam kocişi alladım pulladım dışarı çıkarmaya ikna ettim:kedi: pasta yemeye hemde heheh, 2 gündür pasta diye diye aklımı aldınız kaydirigubbakcemile5 ay çok ii geldi temiz hava ve hiç tansiyonumdüşmedi maşallah... amanın eve geldik1-2 saat sonra başladı benim faranjit cayır cayır yanmaya, hemen ballı st içtim sıcak sıcak, eh biraz kesti, gece uyudum ama sabah namazından sonra bi öksürük bi yanma ateş hemen 1 ad. limonu sıktım bir yudumda içtim.. ohh ii gelmiş bi terlemişim sabah 9 a kadar hep üst değiştim, sırılsılkam terletti beni.. sonra da bir dalmışım uyluya vücudum yumuşacııık olmuş.. yeni kalktım.. terle attım galiba, şimdi deıhlamur kaynatıom bi içcem, ohh bi de hapşuruk var üzerinize afiyet aman kızlar salgın var galiba dikkat...

kevser hayırlı ols kızın oğlun ...................ısım ancak arar bulursun merak etme

benim yavrular göstermedi teyzesi çok nazlılaar dr göremedi ya erkekler biraz erken görünürmüş ama bişey söylemiyim dedi doktor 2 hafta sonra istersen bakarız dedi benim için sağlıkları önemli cidden ama benim kocacım ikisinide kız istiyo walla şaşırdım yaw herkesin yavruları sağlılı olsun inşallah

anam kız dolu walla burası kevser hayılı olsun canımmmmmmmmmm ben 2 hafta daha sabredecem artık
olsun ya beklerim kaç yıldır bekliyoruz zaten

sagol canım ınşşşşşşşşşşşşş saglıkla gelsınler ..............sen samsundamı oturuyoon ....erolcan...........bende samsunluyum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…