Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

benim prof fakultede muayene yapmıyo muayenesi var orda yapıyo fakultede sadece derslere giriyo toplanıtalara

benim prof fakultede muayene yapmıyo muayenesi var orda yapıyo fakultede sadece derslere giriyo toplanıtalara

o zaman alabilir cnm normal herhangi bi durumda küvez vs.ssk kullanmam için fakültede doğum yaptırıyor çok iyi cnm

benimki doç.olduğundan öle bi talebi olmadi ki muaynesi hastane içinde hastaneye yatırıyordum muayne ücretini ben

ne isterlerse verecez artık dırımım napalım durmadan istiyolar varmı diyen yok ama yavrularımıza değer olsun o gunleri bi görelimde hayırlısyla :Saruboceq:

canım büyük ihtimalle prof farkıdır o zaman o. genelde dirimin dediği gibi kendileri girmiyor ama girdiklerinde de farkları oluyoır diye biliyom..

ne isterlerse verecez artık dırımım napalım durmadan istiyolar varmı diyen yok ama yavrularımıza değer olsun o gunleri bi görelimde hayırlısyla :Saruboceq:

yalan yok 6 aya kadar özelde benim tedavim içinde 20 milyara yakın para gitti

6 aydan sonra rabbim beni cerrahpaşa ile karşılatırdı benim gibi sorunlu bir gebeyide orası paklardı eğer yaşadıklarımı özelde yatarak yaşasaydım varya benim evim felan yok olurdu .......istanbulun en iyi yoğumbakımında yattım ben proflar başımdaydı sadece 10 hasta alacak kabasiteleri vardı sen ter kokuyorsan bayan hemşireler gelip seni çok güzel temizliyolar ben lohusa olduğumdan kan kokusu oluyordu muhakakki çıplaksında tek çarşaf var üzerinde ve makinaya bağlıydım ben uyundığımda ayaklarım donmuştu
bütün temizliğimi yaptılar ve sonra çıkan kanlı pedi bile not aldılar ne kadar kan kaybediyorum....ailemden birkişiyi yoğum bakıma soktular .....eşimin gelip yemek yedirmesini istediler....vs.vs.çok iyi bakım gördüm doktrum tlf la durumumu öğrenip durdu
ama baya reklam olmusum hastaneye herkes paspascı bile ziyeretime geldi doktorumda eşime ,eşine kurban kes baya zorladı hayatı dedi.....o yüzden eşim asla üçünkü bir çocuk istemiyor gözlerimin önünde gidiyordun asla bir çocuğa seni değişmem diyor....akannehir

hymarry evine geldi muhakkaki çok merak edyorum ama rahatsızda etmek istemiyorum

offf çok zor beee

şimdi annele konuştum kapris yapıyor bana temizliğe gel didim sonrada size gidecez dedimm

bana kaprisini ödetirimmm ona nalçak kadınnnn

hymarry evine geldi muhakkaki çok merak edyorum ama rahatsızda etmek istemiyorum

offf çok zor beee

şimdi annele konuştum kapris yapıyor bana temizliğe gel didim sonrada size gidecez dedimm

bana kaprisini ödetirimmm ona nalçak kadınnnn

canım ben konuştum annesinde. gelen giden çok oluyor sanıım.3-4 saatlik uykuyla duruyorum ama yorgun hissetmiyorum dedi. bide çok ağlak olmuş sürekli aĞlıyom diyo. sanırım ib-nsanın duyguları çok yoğun oluyoropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nasılsınız kızlar.uamrım herkes ıyıdır...benım karnıma bıseyler batıyor normalmi sizce...........

erolcan cnm benim doğumda solunumum durmuş nefes alamamaya başlamışım işte öle bişey gelişinde bebekleri alır almaz hemen beni paketlemişler yoğumbakıma

kızlar pamukla konuştum herşey iyi dedi yatıyorum dedi......selamı var selamları ilettim ....

sanırım doğuma kadar kalacağım burada dedi....

bende kaçar kızlar bi dünya çamaşırım var şu inatcı lekeleri kosla ile halletmeye çalışacağım alişle ömüş uyuyolar

nasılsınız kızlar.uamrım herkes ıyıdır...benım karnıma bıseyler batıyor normalmi sizce...........

canım nasıl batmalar oluyor kramp gibi mi yoksa kasılma gibi mi..
bende iğne batmaları gibi oluyordu yada içten gerilme gibi büyüdükleri için oluyormuş. tehlikeli olan kasılma sanırım..

yaaaaa üzüldüm dırım ne korku atlatmışsın yavrularına bağışlamış rabbim seni çok şükür iiisin :emir_bebek:

yaaaaa üzüldüm dırım ne korku atlatmışsın yavrularına bağışlamış rabbim seni çok şükür iiisin :emir_bebek:

evet cnm çok zor yollardan geldik ama olsun geldi geçti hayatta en büyük acılar bile unutuluyor ...ki ben yasadıklarımı unutup şuanki yükümüm ağırlığına rağmen
üçüncü bebeyi istiyorum .....ama eşim hayır diyor işte

yimek yedim çocukların lekelilerini suya bastırdım bakalım çıkacakmııı

kızlar bebeklerin odaları geldi.... bir rüya gibi... inanamadım... akşamdan beri zırıl zırıl ağlıyorum....

canım değişik gecelik ve pijama takımları varmış ellerinde. 15-19 arası imiş fiyatları. emzirme südyenide varmış:))
yarın allah izin verirse uğrayacağım. görümceme gideceğiz yarın halkalıya. belki önce belki ordan çıknca ikitelliye gidicez. orda bi mobilyacının takımını çaldım internetten yaptırıyom. :kedi: onların aksesuarları dolap kulpları falan hoşuma gitmişti bi gidip bakalım diyoruz. bide orjinalini yakından görelim. ordanda koma geçeriz. çünkü bi daha ne zaman geçeriz allah kerim..
ennemm geldilermi hadi allah kolaylık versin canımmm..

inşallah her işin rast gider.çok kolay bulursun verdiğim adresi halkalıdan havaalanı yoluna çık o cadde üzerinde göreceksin zaten..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X