Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavycım bende cok iyiyim hamd olsun eh işte yanlız yanlız geçinip gidiyorum :)
Bi yatiyorum bi kalkıyorum işimi yapıyorum :kedi:
Senin bebişlerin nasıl canım

kendini fazla yormadan yap işlerini canım. özellikle yükseğe uzanma timam mı..

bizde iyiyiz bebeişler bi uyuyolar bi tepiniyolar bi kasılıyolar valla ne yaptıkları nasıl oldukları belli değilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

pişt kızlar şimdi doktor dan geldim cinsiyetleri öğrendim.:)biri erkek %100 dedi diğerine % 80 kız dedi

Ayhhh cok sevindım canım
ALLAH'ım hayırlı bir şekilde kucagına almayi nasip etsin opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
amin kızlar valla benim için cinsiyetinden çok sağlıkla doğsunlar başka birşey istemiyorum

Tamam canım
Cok güzel ya içinde bişilerin hareket etmesi ALLAHım saglıcaklada kucagına almanı nasip etsin... YErim ben onları yaaaopuyorumnanaktan

HYMARRY.Canım rabbim sağlıklı,sıhhatli,uzun ömürlü yaşamlar nasip etsin kızlarına.eviniz hep böyle neşeli huzurlu olsun inşallah.darısı tüm doğumunu bekleyen arkadaşlara.

hymarry doğum yaptııı hale sare artık dünyamızdaaa:sm_cool::teytey:a.s.

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
Allah'ım sağlık versin üçüne de..
inşallah sağlıklı, başarılı, hayırlı evlatlar olsunlar.. :Saruboceq:
Tez zamanda sağlıkla gelsinler evlerine Allah'ın izniyle..
onları kocaman öpüyoruz;ben kızım ve oğlum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kıslar ben akişama mama hazırlamaya gidiyom sonrada duşa gircem. öpüyom hepiniziiii

Doğdular demek?zemuszemusSabahtan beri aklım onlarda ..çok şükür...ıyilermi sağlıkları nasıl bebeklerin hymarry nin..Sabahtan beri hastanedeydim bende.Yemin ederim 12.30 da başladım ona hastanede Kur'an okumaya...Anca gelebildik eve hemen sayfaya girdim..Allah sağlıklı uzun ömürlü evlatlar etsin.Vatanımıza milletimize hayırlı olsunlar...Hymarryide eşini de tebrik ederim...

Benim rahim boyu gene aynı..Kısa ama aynı mesafede kalmış yata yata dolduracağız inş. vakti dedi.Kiloları kızım 1.205gr oğlum 1.360 gr Kızım eliyle yüzünü kapatmıştı göremedik yüzünü.Oğlumda dünya güzeli..Yusyuvarlak yüzü var,elmacık kemikleri yuvarlacık.elini başının altına almıştı.Gözleri burnu ağzı minicik kuzumun.Gözleride fıldır fıldırdı açıp kapatıyordu.Bu salı 4 doz ciğer geliştiricimiz daha varmış.açlık şekeri tokluk şekeri verdim.Dönüştede pastaneye girdim...zemuszemusooohhhhh yetti be..kuzular 5 dk sonra çıldırdı,onlarda bayram etti ,bende...Kontrolumuz önümüzdeki salıdan 2 hafta sonrasına.O vakte bi şey olmasada erken gitmesek inşş....Bizde durum bu sizler nasılsınız?

v
aman canım dikkat yinede fazla ayakta kalma enerjini hemen bitirme kısss..

kek mi dedi biricokacimcoook çayı koy geliyomkaydirigubbakcemile3

ayyy gel valla wavy im çok güzel olmuş sırnaşık şey

pişt kızlar şimdi doktor dan geldim cinsiyetleri öğrendim.:)biri erkek %100 dedi diğerine % 80 kız dedi

biv canım çok sevindim... ayy ne güzel sağlıkla gelsinler inş.

kıslar ben akişama mama hazırlamaya gidiyom sonrada duşa gircem. öpüyom hepiniziiii

ben de bugüün hazırladım mama acaip sırtım ağrımış yalız, kızlar rahat durmadı ki ben yemek yaparken onlarda tepişti durdu he, yardımcılarım gelio galiba kızlar he ?:dance:

bu arada bende artık yalnızımm..annem bugün mecburiyetten memlekete döndüü..ben 1 hafta bebişlerime bakacağımm..allahım ban güç verrrr..

Tatlı annem nasılsın?Bakarsın kuşum, bakarsın ...bol bol aşk yaşarsınız kartallarla..Yesinler onları..Anneciğine de Allah kavuştursun..Başından eksik etmesin.Anlatsana yavruları nasıllar?opuyorumnanaktan

Ayın üyesi anketi - Sayfa 18 - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

ayın birincisi benim kızlar ilan edilmiştir resmi olarak:lepi::teytey:
tebriklerrrrrrr....dırımcığımmmm en büyükkk
Allah yardımcın olsun bebişim...
sağol canım benimm şimdilik iyi gidiyor..

bekliyoruzz çok merak ediyorummm marry ve kızlarınııı..
amin kızlar valla benim için cinsiyetinden çok sağlıkla doğsunlar başka birşey istemiyorum
canım tebriklerr...allah gönlüne göre versinnn...sağlıkloı bir şekilde doğsunlarr
canım maşallahhh yavrulara.....çok tatlı olmalılarrr...kızlar ciğer geliştiricileri yaptırınnn ...

ayyy canım benimmm , ya ben de çokmerak ediyorum bebişlerimin yüzünü, ne zaman gitsek ya yüzükoyun yatıyorlar ya daelleri yüzlerinde oluyor, gerçi birini net bişekilde görmüştüm ama 2 ay oldu neredeyse,, biri aynı babası yani görümcem, öbürü bari bana benzese çatlıycam valla..
canım yat boşver, yattığın sürece bişey bolmıycak inşallah, eyi düşünelim eyi olalımmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

burçinim nerelerdesin? msn e de gelmedin bidaha? özledim sizi, çekirgem de yokmafoldumben

Ne güzel anlatmışsın,çok da ilginç şeyler anlatmışsın ...En çok sevindiğim cinsiyetlerinizin farklı olması oldu.Benim bebişlerimin de cinsiyetleri farklı..Demek farklı olsa da birbirinize çok düşkün olabiliyormuşsunuz..Ne güzel...Allah hiç ayırmasın,muhabbetinizi daim etsin canım..opuyorumnanaktan

DIRIMIMtebrik ederim seni....Ben seni k.k nın en hızlı annesi seçtireceğim kuşum...:lepi:Şenizalkisalkisalkis:teytey::hooray::dance:a.s.

Ayyyy ekranda bakmak bile anlatılmaz bir şey..yanımızda olunca ne yapacağız bilmem?Bende korkuyorum başkasına benzemesinden ...inş.bize benzeyecekler anaya benzer, babaya benzer o kadar....:dilcikar:.Pusetteki çocuklara bakıyorum valla herkes benziyor annesine..Ne yapalım canım yata yata benim karpuzlarda inş.vaktini dolduracaklar...Rabbim hepimizinkini sağlıkla vaktinde kucağımıza versin..

kevsercanım bu arada çok sevindim tansiyonuna inş. bundan sonra böyle gider Ama sen çoşma gene de olur mu canım...opuyorumnanaktan

Kaswa canım ne kadar sevindim anlatamam inşaALLAH saglıklı sekilde kucagına alırsın :asigim:
Ayh ne güzel ya kızlar hepiniz ne güzel haberler veriyosunuz ya benim daha cok var kontrole :sinifsinif: bakalım bende size böyle güzel haberler veririm
Hmayyr iyidir inşaALLAH haber aln yok mu acaba ...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…