Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kıslar hymarryde bebişlerde çok iyi maşşallah. karnındayken hareketli olan yine çok hareketliymiş. daha çok emiyormuş. uslu olan ise emmek için bile gözünü açmıyor görceksiniz uyuyor sürekli. oyyşşşş maşallah onlara

bu arada eşi ne yapmış ne etmiş doğuma girmiş. serdar beyde doğumda bi bakmış hymarrynin eşi bişey diyememiiş tabi. ama çok güzel ve rahat geçti diyor doğum. ve maşallah ağrısı falanda çok yoktu.
ayy darısı başımıza kızlar valla anlatamama öyle garip oldumki. hala kendime gelemedim minnacıklar yaa..

aa bu arada biz ordayken kayınvalidesi ve büyük görümcesi geldiakannehir bizde onlar gelince çıktık rahatsızlık vermeyelim diye.. ama bebişlerden birisi aynı kayınvalidesi dudak büzüşü falan göreceksiniz. hymarry delü oluyordukaydirigubbakcemile3

hymarry cim allah analı babalı büyütsün canım.... maşallah ne kadar sağlıklı duruyorlar.....
dırımcım senide kutlarım birinci olmuşsun?... eee bir ödül falan varmı bunun ucunda?

Oy kıyamam onlara ...Demek girmiş doğuma ne iyi olmuş..:lepi:hehehhehehehehe dudak büzmesini yesinler onun kayınvalide aldığı altınları getirdi heralde..:dilcikar:Sinir ol muştur marry bu benzeme işine...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hemde nasıl delü olmuş kızcağız. ilk söylediği aynı kayınvalidem oldu zaten..kaydirigubbakcemile3:kedi:

ama maşallah hepsi anne gibi beyaz tenli mis gibiler yaa ama minicikler hele bi parmakları var kürdan gibi korkuyor insan incinecek diyeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

arkadaşlar bugün bende dr daydım... bu arada hastanemi ve dr umu değiştirdim bazı nedenlerden dolayı... bu dr um bana daha önce ameliyatta yapmıştı... ailecede görüşüyoruz... iyi oldu anlayacağınız... ama seni 38. haftaya kadar doğurtmayacağım diyor... bakalım ne olacak....

bugün itibariyle (27+6) bebeklerimin biri 1.280 gr, diğeri 1.160 gr..... şimdilik bir problemim yok.... inşallah hymarry nin haftalarını görürüm....

bu resimleri görünce ağlamamak ,için zor tuttum kendimi .....o kadar tuaf duygular yaşıyorumki şuan

sanki hymarry benim kardeşim ve ben ondan uzağım.......

nasıl tatlılar yaaa şimdi bişeye benzemiyolar şöle büyüyüp serpilsinler bakın naısl olacaklar

cnm benim yaa şimdi konuştumm sütü varmış ,emmiyolar diyo panik yapma emecekler dedim...

kusuyordu heralde kısçelerden biri hemen kapattık tlf ........çok yoğun duygulardayım eğer bebeklerim hasta olmasaydı bugün yanındaydım kesin

wavy ben bembeyaz bir kadınım eşim esmer eşimin aileside çoook esmer.Kızı beyaz çıkartmayı bi başarsak oleyyyyyyyyy derim.Ama esmer olsada bırakmayayım hastanede alayım dimi wavy kolay bulmadım neticede... kaydirigubbakcemile3

İnş. öyle olur tatlım inş.görürüz bizde o haftaları...Kilolarınada maşallah annesi..opuyorumnanaktan

ayhhh ne kadar güzel duygular...
Demek ki kayınvalidesinin o huyunu sevmiyo :) Aman benzemesin....
Kaswa canım inş bembeyaz kızın olur :)

maşallah kuzularına canım.amin inşallah hepimiz görürüz ve sağlıkla alırız kollarımıza..

ay dirim varya yanıma laptopu aldım hani canlı yayın yapcaktıkya ama kızçeler aklımı başımdan aldı unuttum:kedi::kedi:

dellüüü al bari yazık bırakma oralardakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ewet kaswam ya, hemen kocişine gitti :umursamaz: benimki kurtlar vadisine kenetlendi de rahatımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…