ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Günün ilk ve tek öğünü...
Bunlara ilave olarak bir adet de orta boy şeftali yedim.
Fındık ezmesinden bir tatlı kaşığı, bir tatlı kaşığı da hurmalı fıstık ezmesi yedim...
Tereyağında yaptığım göz yumurtanın ikisi benim.

Bu arada çay Mardin zafaran çayı, iki fincan içtim. Şifa olsun inşallah...

Eklentiler

• IMG20220808101305.jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 68
Bugün pilates günüm...
Yoga ve pilatese basladigimdan beri ne boyun, ne sırt, ne de bel ağrısı kalmadı. Kendim için yaptığım güzel şeylerden ikisi. Herkese tavsiye ederim.

Aksam serinliginde de eliptik yaparım.
Günlük yaptığım, yapmaya çalıştığım kardiyo egzersizleri de kondisyonu arttırdı.
20-25 km arasında ama zor, ama orta zorlukta yaptığımız doğa yuruyuslerinde, ne inislerde ne de tirmanislarda hiç zorlanmadan parkurları tamamlıyorum.

Hiç bir şey yapamıyorsaniz 30 dk yürüyün gençler...

Şimdiden afiyet olsun...
Sağoll
Afiyet olsun. Mmm

Beyhey fıstık ezmesinin kilosunu kaça alıyorsun? İyice arastirip bu markanın en uygununu aldigimi saniyorum ama...

Ben bitmeden, indirim gördükçe trnd....alıyorum. En son kızım için üçlü hurmalı ezmeyi 210 TL idi sanırım, öyle aldım.
Ben hurmalinin 3 lüsünü 195 e buldum, 2 tane 3 lü alsan 40 TL avantaj. Emin degilim ama ödeme işlemini yaparken fiyatı görmem lazım.

Son düzenleme:
Bugün tek öğün günüm olsa da evdekiler aş bekler. Onlara da bol kıymalı, bol domatesli dolma yaptım.
Yalnız içerisinde normal pirinç değil, basmati pirinç ve köy bulguru var. Kullandığım salça da ev salçası.

Eklentiler

• IMG20220808161807.jpg
    142,7 KB · Görüntüleme: 67
23 saatlik açlıktan sonraki ilk öğünüm.
Patlıcanın aman aman bir besin değeri olmasa da, lif orani yüksek olduğu için sindirim sistemine iyi geliyor. Bir de damak zevki...

Kahve yanında da bir kare Bitter çikolata yedim...

Eklentiler

• IMG20220809095853.jpg
    133,2 KB · Görüntüleme: 62
teşekkür ederim güzel gidiyor . tarçınlı suyumu içiyorum tartılmıyorum tartım bozuk sonuca odaklandım şimdilik

teşekkür ederim güzel gidiyor . tarçınlı suyumu içiyorum tartılmıyorum tartım bozuk sonuca odaklandım şimdilik
Tartidaki rakam çok da önemli değil. Aynadaki seni begenene kadar devam. Tabi ki sonra da o senden vazgeçmemek, o seni kusturmemek için devam...

Önce dip köşe temizlik, hemen ardından 30 dk eliptik...

Önceden olsa dip köşe temizlikten sonra kamyon çarpmış gibi olurdum, değil spor yapmak...

Çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…