Yeniden diyet başlasın 💗💗

Dün yarım saat yüzme ile spor yapmış oldum.
Akşam yemeğinde 7-8 sarma yedim
Biraz kötü bir gündü benim için bu hafta 95 lere düşmek istiyorum artık kaç gündür 96.9, 97, 96.7 filan gidip geliyor

16/09/2024
Kilo: 96.9

Sabah

Bu hafta yeni kararlar aldım kesinlikle kaçak yapmayacağım tartı gününe kadar dondurma yok noooooo
Ve 2 öğün yapma planım var ilk öğün 14:00 gibi, 2.öğün 19 gibi olucak belki ara öğün yapabilirim. Amacım geç kahvaltı yaparak bu haftayı tamamlamak ve 3 günlük de kabak detoksu düşünüyorum bakalım planlar planlar ve haftada 3-4 gün leslie düşünüyorum

Öğlen (ilk öğün)
Akşamdan haşladığım tavuk göğsü vardı, onu baharatlayıp 1 kaşık yağda baharatlayıp ısıttım
Bol marul, salatalık, domates karışık salata yapıp üstüne tavuğu koyup yedim.
2 tane yaprak sarması
Yanına 1 bardak ayran içtim.

Ara
1 duble türk kahvesi
2 incir, 1 küçük muz, 2 dilim armut

Öğlen (ilk öğün)
Akşamdan haşladığım tavuk göğsü vardı, onu baharatlayıp 1 kaşık yağda baharatlayıp ısıttım
Bol marul, salatalık, domates karışık salata yapıp üstüne tavuğu koyup yedim.
2 tane yaprak sarması
Yanına 1 bardak ayran içtim.

Ara
1 duble türk kahvesi
2 incir, 1 küçük muz, 2 dilim armut

Akşam
2 dilim palamut fırında biraz soğan ve biber ile pişirdim
Yanına havuç,salatalık, domates, dereotu maydanozlu salata yaptım

Ara
Türk kahvesi, 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi

17/09/2024
Kilo: 96.9

Sabah

Maalesef yine kilo verememiş görünüyorum ama bence tuvalete çıkamadığım için çünkü dün gayet az ve güzel beslendim. Neyse üzülmek yok yol çoook uzun diyerek kendime moral vereyim.
Sabah uyanır uyanmaz eliptik bisiklet ile 20 dk sporumu yaptım.
2 Haşlanmış yumurta
1 küçük haşlanmış patates
Domates, zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
Çeyreğin yarısı büyüklüğünde yufka ile yapılmış patatesli gözleme (eşime kızmıştım o ara da sinirle yedim çocuğa yaptığım gözlemeden)

Ara
1 duble türk kahvesi
1 parça 10 gr bitter çikolata şekersiz

Bugün niyetim kabak detoksu ile geçirmek,yarın da aynı şekilde 3 günlük kabak detoksu planlıyorum bakalım nasıl etki edicek

X