ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Hakkında hayırlı olsun.
O kadar uzun süreli oruca sanırım cesaret edemem. İlla yapılacaksa da bir dahiliye uzmanı desteğiyle yapılsa daha iyi olmaz mı?

Hakkında hayırlı olsun.
O kadar uzun süreli oruca sanırım cesaret edemem. İlla yapılacaksa da bir dahiliye uzmanı desteğiyle yapılsa daha iyi olmaz mı?
Burada dahiliyeye randevu almak zor.Geçen ay bir kan vermiştim .29 aralıkta sonuç göstermek için gelirsin demişlerdi.Randevu alması da sonuç göstermeside geç oluyor.

E nabızdan sonuçlarıma bakmıştım.Şeker normalin üstüne çıkmış kolesterol yüksekti.

Ondan sonrada sizlerle şekersiz diyete başladım zaten.Bir ay oldu.Kendimi daha iyi hissediyorum.Enerjim arttı.

Su diyetiyle ilgilide iş arkadaşımın eşi her sene 10 gün yapıyormuş arkadaşım iyi geliyor dedi hatta kendiside eşiyle beraber 2 gün yapmış .

Birkaç sene öncede ben ,covitten hastanede yatmıştım .Kortizon vermişlerdi .Hastaneden çıktıktan sonra ne yesem rahatsız ediyordu .Meğerse pankreatit olmuşum .Acilde serum taktılar üç buçuk gün sadece serumla beslenmiştim.Pankreatite karaciğer değerlerimin hepsi berbattı üç buçuk gün aç kaldıktan sonra hepsi mucizevi bir şekilde normale dönmüştü.

Kendim yaşayıp gördüğüm içinde neden olmasın dedim.Vücut kendini temizliyor.

Son düzenleme:
Belki dediğin gibidir, bilemem.
Sert geçişler beni ürkütür...
23 saatlik oruca geçiş yapmaya bile, oruc penceresini yarım saat, bilemedin bir saat arttırarak başladım.
Hatta iki öğüne bile kademeli geçiş yaptım.
Dediğim gibi hayırlısı olsun, sağlıkla tamamla inşallah.

Teşekkür ederim Yemek yememek bana iyi geliyor .Son haftayıda tamamlayım hayırlısıyla uzun bir süre yapmam herhalde .

Günün ikinci öğünü.
Balık ve tahinli karışık salata...

Öğleden sonra 45 dk kadar da tüm vücut reformer pilates yaptım.
Bugün yeşilçay içmeyi unuttum, yazarken aklıma geldi.
Eksik kalmasın, onu da içeyim...

Eklentiler

• IMG20231225163512.jpg
    191,5 KB · Görüntüleme: 43
Yarın erkek kardeşim gelip annemle ilgilenecek, Çarşamba günü de kızım...
Biz de fırsattan istifade karavanimizin olduğu yaylaya gidip kısa bir kamp yapacağız.
Orada internet bazen çekiyor, bazen çekmiyor.
Perşembe günü nasipse yine görüşürüz.
Buraları boş bırakmayın.

Herkese iyi geceler,

Bu akşam da benim misafirim var, akşam yemekte pilav yedim çayla beraber kabak tatlısı profiterol ve 1 tane lokma tatlısı yedim. Bi tek kabak tatlısını ben yaptım diğerlerini eşim almış ama inanılmaz rahatsız oldu midem. Başım ağrımaya başladı. Midem de bir taş var sanki, saçmaladım keşke kontrolü bırakmasaydım

Hepsi birden ağır gelmiştir.

Ohh miss gibi yayla havası iyi tatiller

Ohh miss gibi yayla havası iyi tatiller
Sağlıkla...
23 saatlik oruçtan sonraki ilk öğünüm.
Bana kalsa dışarıda hazırlar yerdim ama eşim çok üşüyen biri.
İkinci öğün için de karışık kış salatası ve ızgara et-tavuk planladık...

Eklentiler

• IMG20231227104146.jpg
    181,5 KB · Görüntüleme: 38
Harikasınız, iyi tatiller dilerim Biz de eşimle tüm kan değerlerimize baktırdık.Doktor ne yapiyorsan aynen devam et dedi.Sonuclari cok begendi Benim bugün 5. Hafta oldu baslayali ve 5 kg vermişim, bugün tartildim.Şu an tam 80 kg yim.Sizlerle karşılaştığım için tarifsiz şanslı olduğumu hissediyorum Motivasyon ve ilham kaynağım oldu burası.Keyfiniz,huzurunuz bol olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…