Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Tatlım ben ilk kez alıcam mfk o yüzdem hiç bilmiyorum desem yeridir bir sürü ürün çkıyor karşıma sen direkt kendi sitesinden mi aldın canım
Evet canım kendi sitesinden satın aldım. Benim de çok ürün olduğu için kafam karışmıştı direk eş paketinden başladım ama sanırım içindeki bee olanı kullanmamayacağım polen varmış içinde dikkat etmemişim benim polen alerjim var eşime icirecegim artık onu da
Haha sorma kız sen de bir mucize gebesin maşallah hedefi on ikiden vurmak konusunda baya iddialisiniz karı koca
Gruba şöyle topluca oku üfle de bize de sepsin azıcık

Uzun bir süre hamile kalamazsan tekrar baktır hayatım
Ağustostan beri deniyoruz kuzum bu beşinci denememiz olacak tam altıncı ayda doktora gitmiş olacağım işte bu ay da olmazsa
Bana olacak gibi gelmiyor da açıkçası 2018 yılında testlerini yeni yaptirmisken de denedik biz birkaç ay o zaman da olmadı bizim çocuk. Kan ve hormon değerlerim iyiydi eğer rahimde yapısal bir bozukluk vs yoksa eşim kaynaklı da olabilir yani sorun o hiç doktora gitmedi. Hayırlısı hakkımızda bakalım nasıl ilerleyecek sürecimiz

İnşallah tez vakitte hayırlı haberler alırsın canım vakti saati vardır sebepsiz 1 sene 1.5 sene olmayanlar var gönlünü ferah tut sen

Günah mı bu olay ya ben de merak ettim şimdi nasıl bakılıyor bu harita bana da bakarlar mı Bearhug arkadaşımız mı bakıyor anlamadım kafam döndü benim
Yok kuzum harita bakmıyorum ben profesyonel değilim zaten eğitim aldım ama pek üzerine dusemiyorum çok vakit alıyor çünkü. Öğrendiğim şeylerle kendi haritama kendimce yorum yapmıştım işte bu ay hamile kalırım diye bekliyordum ama tutmadı yorumum patladım zaten

kuzum ben bunu iş olarak yapan bırıne baktırdım ama kednını hafıfe alıyor Bearhug yorumlaması bence gayet güzel hobı olarak yapıyorum dese de :)))
Yaaa çok teşekkür ederim kuzucum ama valla o senin güzel tatlı görüşün al işte kendi kendime bile bakamadım daha çok fırın ekmek yemem lazım. Nerede hata yaptım çözmem lazım bariz bir şey olmalı bir yerde bir şeyi atladım ama neyi

İnşallah tez vakitte hayırlı haberler alırsın canım vakti saati vardır sebepsiz 1 sene 1.5 sene olmayanlar var gönlünü ferah tut sen
İnşallah bir sebebi yoktur kuzum ya en azından içimiz rahat etse
2018 senesinde yaşlar da daha gençti falan ama yine olmamıştı işte o yüzden eşim de ben de sorun var birimizde diye düşünmeye başladık. Ama dediğin gibi sebepsiz yere senelerce olmayanlar da var bazen sadece vakti saati gelmemiş oluyor işte ne yaparsan ne dersen de
İnşallah hepimiz güzel müjdeli haberler alırız hayırlı sağlıklı bir şekilde gelir evlatlarımız mutlulukla neşeyle büyütürüz inşallah

Evet canım olmayınca acaba mi diyor insan
oğlum oldu kızıma hele adet olmadan hamile kaldım bilmiyordum yumurtadir şeydir
Bundada hemen olur diye düşündük özellikle eşim ama bak 2 ay oldu bugün adetimin gecikeli 2 günü iki hamilelik olmasına rağmen bir sorun olmadığı zaman olmuyorsa olmuyor
Hele yan komşumun 3 yaşında kızı var hemen oldu ama 9 ayda 3 kez kürtaj oldu hep 9 haftalıkken kalbi duruyor dün teste girdi ve rahim filmi çekildi kısmet kader işi bunlar
Ama ben inanıyorum sen hamile kalacaksın gelecek ay

Evet ya bak işte dediğin gibi bir kişinin bile bir hamilelik süreci her seferinde farklı olabiliyor, evlendiği ilk aydan hamile kalıp ikinci bebeği için kaç kez tüp bebek deneyen yine de olmayan arkadaşım var benim de. Cidden nasip kısmet işi biraz da bir yanım evet çok istiyor ama bir yanım da Allah ne verirse neyi nasıl takdir ederse tümden razı. Hayırsız gelecekse bana eşime de ya da dünyaya zaten olmasın
Ahhhh Allah soyletmistir inşallah yaaa inşallah hayırlıdır hakkımda anne olmak da bana da nasip olur. Hep birlikte hepimizi sevindirsin Allah'ım

Kesinlikle canım sağlıklı ve vatana millete size hayırlı bir evlat olacaksa Allah tez vakitte nasip etsin

Ahanda bir bilgi daha hemen yaz hafızaya, lazım olunca çıkar çıkar kullanelimizdeki diplomaları rafa kaldırıp yakında biz KKdan alanında uzman kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak, mezun olacağız walla... İlk tecrübeden kendimize, kendi göbeğimizi de Kendimiz keseriz artık

Veziir cano 20 aralık ben de, ama ben daha yeni yeni çalışmalara başladım. Ama şuan sağ kasıkta ağrı var, ya yumurtluyorum ama şeffaf akıntı adetten hemen sonra başladı, buna göre de ya da yumurta çatlıyor... Öğrendiklerimi kendimde pratiğe döküyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…