Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Altaki test az önce yaptım gene silik anlamadım giti yarın kan vericem bakalım bata son 3 gün hayırlısı artık 🤗

Eklentiler

• IMG_20221206_062632.jpg
    IMG_20221206_062632.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 89
Altaki test az önce yaptım gene silik anlamadım giti yarın kan vericem bakalım bata son 3 gün hayırlısı artık 🤗
Buarada hayırlısı sabahlar günaydınlar inşallah gebelik haberi bekleyenler varsa güzel haberler alırlar hayırlısıyla 🤲bizlerde seviniriz 🤗❤️

Veziir Veziir cano 20 aralık ben de, ama ben daha yeni yeni çalışmalara başladım. Ama şuan sağ kasıkta ağrı var, ya yumurtluyorum ama şeffaf akıntı adetten hemen sonra başladı, buna göre de ya da yumurta çatlıyor... Öğrendiklerimi kendimde pratiğe döküyorum :KK70:
Aşko ben regl biter bitmez gün aşırı başladım ilişkilere üç gündür göğüs hassasiyetim var bide dün gece belim ağrıdı bayağı reglmişim gibi🤣 ama benim vücudum çok iyi feyk atar o yüzden güvenemiyorum 🤣

Aşko ben regl biter bitmez gün aşırı başladım ilişkilere üç gündür göğüs hassasiyetim var bide dün gece belim ağrıdı bayağı reglmişim gibi🤣 ama benim vücudum çok iyi feyk atar o yüzden güvenemiyorum 🤣
Ben de öyle gün aşırı deniyoruz ama daha bir şey belli olmaz manasında yeni dedim. Bu kadar erken dinleme kendini canikomm, daha çok var. Belki yumurtlamadık bile😊

X