Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Al benden de o kadar 39'a son çıkış, ben de bilmiyorum, şeffaf akıntının bile yumurtlama akıntısı olduğunu 3. Bebe de öğreniyorum🤣ee çok okuyan mı (doktoralı ev hanımıyım) gezen mi bilir demişler, boşuna topik topik gezmiyoruz 🤪🤪🤪
Bende de master var da konu alanım başka 😆😆 bu arada doğaçlama ilişkiden düzenli ilişki aşamasına geçmeye karar verdim ovülasyon testlerim geldi ilkini bugün yaptım. Birde kocam görevden dönerde yumurtaya yetişirse iyi olur tabi. 😁

Yok be yavrum öyle olsa bu 3. Kızdı ama bence 3. Erkek geliyor 😂
Canımmsen ultrason resmini atarsın bebegin biz burda yorumlarız ben cinsiyet ustası oldum😂😂 soldan sagdan farketmiyor o sag sol işi plesantası ile alakalı bebegin plesanta bebegin solunda ise yani bebek sagda kalmış oluyor irkekk 😂😂 plesanta bebegin sagında ise yani bebek solda kalıyor kızzz. Bunsag sol işi bırdan geliyor yani

Battaşım hoş gelmiş sefa gelmiş😍
Hoş buldummm 😍 battaş mıyız? Nasıl varmı belirti bişey
😇 evet🥰 karnımdada bi ağrı var bugün sanırım olacak bu sefer 🥰 bi süre test yapmasam mı yapsam mı kararsızım ama hamileysemde kan testi regli 1 hafta geçene kadar yapmıycam, ilkinde sürekli kan vermek zorunda kaldım erken yapınca
Ben duramaz yapardım iki gün sonra 🤣🤣 ama sen biraz bekle istersen 🤣🤣 bata kaç gün var

Kızlar bu vitaminler vs adet gecikmesi yaparmı regli günüm hic geçmez hatta 2 3 gün önce başlar leke şeklinde simdi cok az leke geldi gerisi yok hic olacak gibide değilim olmak daha iyi gerçekten böyle olmasından 😔
Bünyeden bünyeye degişir canım senin testin silik çıkmamışmıydı zaten

kız delı bedbahta baglama soyle dusun bu ay olacağını tutturamadığına gore dıger aylar olmayacağınıda tutturamamıs olman cok olası :KK70: :KK70: hah o hıkaelere ne hacet benım dıbımde kendı eltım asla ve asla ıstemeyen ıkıncı cocugu eltımm , adet gecıkmesı ıle sprıal kontrolu ıcın doktotra gıdıyor ve kese gorup gerı gelıyor. dur dur daha bıtmedı ve o ay ıkı hafta falan annesınde kaldı geldıgınde adetıgecıkmıstı ve sadece gıtmeden bı kez ılıskı olmus , dur dur bıtmedı ılk bebesınde 14 ay calıstı olmadı sebepsız yere .. İkincisi tek ilişki sprial ile ansızın hamıle kaldı :KK70:
😄😄 Ay ne günlere kaldım kız ben de beceriksizliğime güveniyorum artık bu tutmadiysa artık olumsuz gördüğüm ay olabilir o zaman diye aynı bu şekilde züğürt tesellisi veriyorum kendime 😄😄 bakmicam artık astrolojiye falan zaten şu kafamı bir uzaklaştırsam artık bu konudan belki olacak da 🤣🤣
Aayyy hakkaten mucize senin dibindeymiş 😄 hep diyorum işte olacağa ölecege ve dogacaga çare yok ne dersen de kısmeti olan geliyor kısmeti biten gidiyor 🤷🤷
Eltindeki sanstan azıcık bize de bulassa fena olmaz tabi ama 🤣🤣

X