Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

N Ncct canım yap bir test görelim, negatif olması olmayacak anlamına gelmez daha 5 gün varmış. Ben de bu aya son 5 kala yapmaya başlayayım diyorum @Veziir ne dersin
Yapicam da , cesaretim yok gözlerim doluyor bu ay çok aşırı hassasım sanırım cesaretimi toplarsam yapicam eşimde çok hevesli herşey Allah tan tâbi de üzülüyor insan negatif çıkarsa göğüs ucum aşırı şiş ve ağrı yapıyor ama ne belirtisidir bilmiyorum

Gunaydın kızlar geçen aydan hatırlayan vardır belki beni, bu ay yumurtlamam muhtemelen 3 aralıktı biz 1 ve 2 aralıgı degerlendirebildik fena hasta oldum cünkü faranjit oldum, bu aydan cok ümidim yok ama regl olursam 3. Günü hormonlarıma baktırıcam bi sıkıntı cıkmazsa ve yine olmazsa ocak ya da subatta hsg cektiricem kendime böyle bi yol haritası cizdim, iki gün degerlendirdigim icin pek umudum yok ama Papatyamaviss beni de listeye ekler misin bat 17 aralık

Kuzum bu kadar duygusalsan negatıf çıkarsa çok üzüleceksen son ıkı Hun kalayı bekle lütfen cunku bes gün kala çıkmama ıhtımalı bence %70

Külçeler gözle net görünür bi silik çizgim var testin adı oncomed sizce ne kadar güvenilir? Bat 5 gün geçti
Eki Görüntüle 3172278
benim gözlerde kesin sorun var dipğer arkadaşlara da hep silik çizgi denilmiş ben hiç bişey görmüyorum şaka gibi ama sen görüyorsan vardır bebeğim

Kuzum evet var gibi bir çizgi ama eğer sen çıplak gözle görüyorsan vardır. Şimdi sana Filtre falan da yapar deneyimli arkadaşlar :) Ben Dandik dediğim Roll Marka test ile öğrendim, senin neden olmasın :)
Külçeler gözle net görünür bi silik çizgim var testin adı oncomed sizce ne kadar güvenilir? Bat 5 gün geçti
Eki Görüntüle 3172278

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…