Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yavremo testlerin bende seni zaten bekliyorum size yer ayırdım unuturmuyum hiiicccc hadi gelin artık hepiniz bebeklerim
İlaç kullanıyorum canım çarşamba kontrolüm kasıklarım çok agrıyo yumurtlama başlamış olabilir mi acaba adetim yeni kesildi çünkü ilaç sayesinde tabi

Yaşım 37,5 dan 38 ben bile vücudumu bu kadar tanımıyorum yaa. Çatlamadan kesin emin olmak süper bişi biz testlere bisürü para döküyoruz
Al benden de o kadar 39'a son çıkış, ben de bilmiyorum, şeffaf akıntının bile yumurtlama akıntısı olduğunu 3. Bebe de öğreniyorumee çok okuyan mı (doktoralı ev hanımıyım) gezen mi bilir demişler, boşuna topik topik gezmiyoruz

Canımın içi, bitince başlarsın yine çalışmalara , bırakmak yok geleceği gün gelmemiş daha demek ki en hayırlı zamanda gelecektir o annesi , üzülme stres yapma yoksa küser bak
Ben elendim kızlar kahverengi akıntı geldi

Allah yolunuzu hayalinizdekinden güzel eylesin canlar
Bebişim yazışmaları oku oku anca sonlara geldim üzülmek yok bende az önce test yaptım bende de yok birşey demiştim size olsun önümüzde yol var

Kizlar iyi aksamlar pozitif gorenleri tebrik ediyorum ozir dilerim acik olucak biraz ama dun biraz uzayan seffaf akinti gordum degerlendirdim bugunde bi islaklik var bugunude es gecmedim degerlendirdim bu yumurtlama akintisini catlamami kestiremiyirum suan onceden ovulasyon testi yapiyordum seffaf akinti geldigi gun test pij yapiyordu

Şeffaf akımtı geldikten sonra 3 güne kadar çatlıyormuş canım geldikten sonra hemen de çatlayabilir canım 1 boş 1 dolu geçir riske atma canım

Ya kızlar bu arada ben normalde adet öncesi bir haftada önceden yani deli gibi tatlı yerdim tatlı şeyler isterdi canım ağzıma şerbet döksem az gelirdi ama canım hiç mi hiç tatlı şeyler istemiyor bu defa acaba buda belirti olabilir mi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…