Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Beni de haberdar et canım ona göre merak ettim bende bizde ben de eşim de test verdik sorun yok denildi hsg çekmedim ama bu seferde olmazsa hsg çekeceğim ben
Bende reglimin 3. Gününe şimdiden randevu aldım. Bu ay da olmazsa doktor artık ciddi tedaviye başladık, bu ay klomen verdi sadece, önümüzdeki ay yumurta takibi de yapsın.

Bende reglimin 3. Gününe şimdiden randevu aldım. Bu ay da olmazsa doktor artık ciddi tedaviye başladık, bu ay klomen verdi sadece, önümüzdeki ay yumurta takibi de yapsın.
Hayırlısı olsun canım inşallah çok yorulmadan kavuşuruz hepimiz bebislerimize

Yok yavrum beklemedeyim. Test yapmadım bugün. Akıntı devam hala baya arttı. Lavaboya gidince sanki adetmişim gibi geliyor. Ama krem ve sulu kıvamda. Gögüs hassas sol kasık hafif kramplı. Ben de ne düşüneceğimi şaşırdım inan ki
bebekheyecani kırmızılardan gelen giden var mı canım ?

Bugün yumurtlamanin üstünde 17. Günüm ben cok az gördüğüm bir şey var ama kendimi o çizgiyi uyduruyor sam bilmiyorum inşallah birşeyler vardır şuan kendimi odaya kitietip bağıra çağrı ağlamak istiyorum 2 yıldır beklediğim şey inşallah benimledir inşallah

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-04-17-06-02-766_com.miui.mediaeditor.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20221204_162023.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 61
Sağlıcakla kucağına al inşallah canim

Resimde çizgi gören varmı

Ay gerçekten heyecanla bekliyorum yaaa yarın bir test patlatacak mısın Allah'ım hayırlısını nasip etsin inşallah

Sabah ateşin düşük çıkıp yarın sabah birden ateşin yükselirse yumurtan catlamıs demek canım gün içinde ölçülen ateşin bir anlamı olmuyor

Gördüm canım bende

Canım ben de bi gölge gördüm sanki hayırlısı olsun inşallah güzel güzel artsın değerlerin

Valla adet olmazsam yaparım yarın sabah bi tane bakalım ben de heyecanla bekliyorum
Bazen adet olcak gibi sızlamalarım oluyor ama kafam çok karışık ya. Olcam gibi hissediyorum bi. Sonra gidiyor ağrılar. Çok da heveslenmek istemiyorum. Korkuyorum ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…