Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Biraz dinlenip ateş ölçtüm 36.8 çıktı.
Gün içinde ölçülen ateşin bir geçerliliği olur mu bilmiyorum ama sabahtan 0.7 derece fazla çıktı.
Ovulasyon testi yaptım şimdi köyü ama tam değil. Ya dün yumurtladim, ya yarın yumurtlucam sanırım.
Bu şekildeydi 4-5 saatte bir yenilemeyi tavsiye ediyorum canım bence yurmtlama çok yakın zamanda pik olacak
Bu hangi uygulama?
Femometer ismi

Canim takiple de olmuyor bu işler, başka birşey yapmak gerek.
Kaç aydır gördük yumurtlamayı hamile kalamadim, yumurtlamayı kacirdigimizdan değil başka birşeyden hamile kalamiyoruz demek
Vitamin eksikligin olmıcak canım özellikle d vitamini eksikligi hem sende hemde eşinde gebelige çok engel oluyor

Papatyamaviss Papatyamaviss kuzummm maalesef bu ay da elendim. Kırmızılar geldi bir kez daha 🥺 bana çarpı atabilirsin...
Nedense bu ay kendime gelmem kabullenmem çok zor oldu. Bir daha bu kadar umutlanmamak beklentiye girmemek için kendime söz verdim. Astrolojik olarak da bu ay çok fazla gösterge vardı bu aydan sonra başka gösterge de kalmadı o yüzden artık bekleyeceğim bir şey de kalmadı 😄 olursa olur olmazsa olmaz modunda ovulasyon testlerim ve ben topik topik gezmeye devam edeceğiz gibi duruyor.

Umarım bir gün bir mucize olur ☺️💙🙏🍀
Umarım kalan arkadaşlar bu ay güzel haberi alır. Ben bir sonraki aya doğru yollaniyorum her zamanki gibi 😄💙🙏🍀

Papatyamaviss Papatyamaviss kuzummm maalesef bu ay da elendim. Kırmızılar geldi bir kez daha 🥺 bana çarpı atabilirsin...
Nedense bu ay kendime gelmem kabullenmem çok zor oldu. Bir daha bu kadar umutlanmamak beklentiye girmemek için kendime söz verdim. Astrolojik olarak da bu ay çok fazla gösterge vardı bu aydan sonra başka gösterge de kalmadı o yüzden artık bekleyeceğim bir şey de kalmadı 😄 olursa olur olmazsa olmaz modunda ovulasyon testlerim ve ben topik topik gezmeye devam edeceğiz gibi duruyor.

Umarım bir gün bir mucize olur ☺️💙🙏🍀
Umarım kalan arkadaşlar bu ay güzel haberi alır. Ben bir sonraki aya doğru yollaniyorum her zamanki gibi 😄💙🙏🍀
Hayırlısı hayırlı vakitlerde gelsin canım 🤲

X