Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Al benden de o kadar canım.. Ben de dün aynı durumdaydım. Nedense bu ay çok etkilendim bende.. Astrolojik gösterge var mıydı ben anlamıyorum ama psikolojik çok gösterge yaratmıştım kendime Ocak topiğinde yeni yıl da inşallah iyi şeyler olur bizim için..

Kızlar hamile kalsak en erken nasıl öğrenilir taşınma işimiz var ona göre bir şeyler yapmam gerekiyor cuma cumartesi değerlendirdik sadece yumurtlama 8-9 Aralık, ocakta belli olur mu acaba ?
Canım yumurta çatladıktan sonra tam 14 günde kesin belli olur. 10dan sonra olabilir... Ama yumurta tam be zaman çatlayacak onu takip edebilir misin bilemiyorum.. 8 9 da yumurtlama demişsin sanırım programa göre diyorsun onlar çok güvenilir olmuyor ama doğrudur inş. 8i dersek 18 le 22 arasında öğrenirsin.. 7 8 9 10 da kesin değerlendirin.

Kalırsam da tasinmadan yine düşük yaparsam diye cok korkuyorum

Sorma kuzum beklenti yüksek olunca belirti arama moduna da çok giriyor insan... Bu zamana kadar da üzülüyordum tabii ama bu sefer bambaşka yıkıldım ya nedense, işimle ilgili falan da sorunlar yaşıyorum bu ay, bebek fikrine çok tutunmustum o yüzden nasılsa anne olunca her şeyi unutacağım bebeğime odaklanacagim diye ummustum ama işte Allah'ın planları farklı imiş. Ne yapalım o neyi nasıl takdir ediyorsa hayırlısı odur. İnşallah yeni ayda tüm bekleyenlerle birlikte ikimizin de yuzu güler

Ay beni tarif ediyorsun resmen iş konusu da aynı durumda. O kadar yoğun ve stresliydiki neyse vu ay bebek olursa kafam onunla olur işi takmam diyordum.. Olmadı Neyse iyi yönden bakalım ağustosta doğum zor olurdu çok sıcak eylül daha iyi astroloji mi araştırsam ben de ya ne diyor hakkımda bakalım Yeni yıl hemencecik hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Yok yavrum bugün test yapmadım. Ama gelen giden de yok. Nolcak ben de bilmiyorum gecikti mi hamile miyim çözemedim.
Ateş takibi yapıyor muydun? Benim dün leke geldi 2 damlacık bugün hiç bir şey yok ama ateşim düşüşte 3 gün üst üste. Oradan eminim regl olacağıma.. Ateş takibi bu açıdan baya işe yarıyor.

Valla ben astrolojiye inancımı da yitirdim canım hem eşimin hem benim haritalarimizda bu ay resmen bebek çocuk evi bangır bangır bağırıyordu ama olmadı maalesef ihtimal yüksek diye bu aya çok odaklı idim hâlbuki Allah ol demezse olmuyor her şey bahane.
Evet ya yaz annesi olamadık ama umarım sonbahar anneleri oluruz
İşi de kafaya takmamak lazım bence bu ay onun stresi yüzünden bile olmamış olabilir o kadar sıkılıp üzüldüm ki çocuk olsa mucize olurdu zaten o kadar strese

Bende kullanmadım hiç ama kullanıb hamile kalan var..bir gebenin günlüğunden sipariş etmeği düşünüyorum zaten evde 2 kutu ovu testlerimde duruyor..onlarla takip ederim
Himm bakauim bir oraya Aynen bende de var bir kutu ovu test onla takip etcem inşallah bu ay önceden de hiç yapmadım bilgilerinize ihtiyacım var

Yapıyorum yavrum yeni başladım sayılır. Ben de düşüşten sonra olcam diye bekliyorum ama belirtim yok. Gelen giden de yok. Geçti adet günüm.

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-04-19-56-42-403_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…