Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bende geçen ay başladım ama çözdüm galiba bu ay tamamen devam et sen canım takibe
Biraz dinlenip ateş ölçtüm 36.8 çıktı.
Gün içinde ölçülen ateşin bir geçerliliği olur mu bilmiyorum ama sabahtan 0.7 derece fazla çıktı.
Ovulasyon testi yaptım şimdi köyü ama tam değil. Ya dün yumurtladim, ya yarın yumurtlucam sanırım.

Eklentiler

• IMG_20221204_154920.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 38
Canim yavaşça koyulasmiyor. Dalgalanmalar oluyor. Normal bu. Birden kıpkırmızı cikar

Aksam tekrarla canim yeniden bence. Ben elimdeki tüm ovulasyon testlerini tükettim yeniden alsam mi kararsizim

Ben yarın yükselir diye düşünüyordum o yüzden devam et dedim balım bence büyük ihtimal yarın pik görürsün inşallah öyle olur bil bol değerlendir bu günleri

Senden birsey rica edebilir miyim kargon geldiğinde direkt acmadan foto atar misin hani paketlemesini görmek istiyorumda oturduğum konum itibariyle kimse görsun istemiyorum çünkü
Tabi olur bende sordm ne olduğu yazıyor mu diye üzerinde hiçbir bilgi yok dediler bakalm gelince gorucez

Gün içinde yüksek çıkıyor canım sabah ateşini mutlaka ölç yataktan kalkamdan benim sabah 36.0 idi az önce ölçtüm bende 37.0 gün içinde değişiyor kuzu

Aksam tekrarla canim yeniden bence. Ben elimdeki tüm ovulasyon testlerini tükettim yeniden alsam mi kararsizim
Canim takiple de olmuyor bu işler, başka birşey yapmak gerek.
Kaç aydır gördük yumurtlamayı hamile kalamadim, yumurtlamayı kacirdigimizdan değil başka birşeyden hamile kalamiyoruz demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…