Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Günaydın arkadaslar. Birsey soracaktim sizlere benim yarin yumurtlamanin üzerinden gecen tam 14. Gün normal kaset testle cikar mi acaba bilgisi olan var mi elimde erken gebelik testi kalmamista

Merhaba hangi ilacı verdi kist için

Bende son iki ay hep öyle oldu yumurtlamadan 4-5 gün sonra düşüşe geçti sonra artışa geçti o iki ay da pozitif çıkmıştı ve yerleşme düşüşü olduğunu anlamıştım inşallah bu da öyle bir şeydir belki Papatyamaviss @Deepblues

Günaydın arkadaslar. Birsey soracaktim sizlere benim yarin yumurtlamanin üzerinden gecen tam 14. Gün normal kaset testle cikar mi acaba bilgisi olan var mi elimde erken gebelik testi kalmamista
Bence çıkar canım ben iki gün kalası kaset test yapmıştım silik çıkmıştı devamı gelmedi kimyasal oldu ama iki gün kalası görmüştüm

Kızlar ya bende bugün kontrole geldim doktor yumurtalıklar iyi rahim iyi ama 1 ay daha korun dedi kürtajın üstünden 1.5 ay geçti kürtaj yaparken 1 adet gör yeter demişti çok moralim bozuldu ben korunmak istemiyorum zaten 1 senede ancak çocuk olmuştu oda biliyor zor olduğunu niye korun dedi anlamadım hiç korunmayı düşünmüyorum açıkcası

Allah gönlüme göre hayırla sağlıkla versin inşallah canım benim

Ben bir hayalet görüyorum sanki

Cardio ve ağırlık çalışmak gebelik planlarken önerilmiyor protein ağırlıklı değil de Akdeniz tipi beslenme bu süreçte daha uygun galiba tabi hepsi bahabe vakti zmaani vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…