Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ya ben yıllardır sağlıklı besleniyorum asla abur cubur paketli ürün gazlı hazır içeçek türevlerini tüketmiyorum daha çok protein ağırlıklı besleniyorum iki yılı geçkindir haftada 3-4 gün olmak üzere ağırlık ağırlıl antrenmanı, pilates, cardio programlı evde sporumu yapıyorum yani her türlü bağışıklığım da iyidir vs ama 6 aydır deniyoruz daha olmadı son iki ay da kimyasal oldu düştü🙄 3 ay daha deneyin gelin dedi doktor ama ben şeyden şüpheleniyorum ilk doğumda sezeryandan kalan bir açıklık varmış sanırım o da enfeksiyon yaparmış. Bu ay fitil kullandım artık ne zaman olur Allahım takdiri diyorum 🤲🏻
Cok fazla kafaya takmak için 6 ayin hatta 1 yilin cok erken olduğunu düşünüyorum canim kendini yıpratma. Benim 16. Ayim ama bende 3. Aydan beri oldumu olacak mi neden olmuyor diye arastirmadik yol yapmadık kür doktor bırakmadım en son gittifim ddr dedi hersey normal kafaniza takiyorsunuz olmamasindan korkuyorsunuz stresi birak 2 3 aya olur dedi ama gelde bunu bize anlat

Ben sabah test yaptım negatif sizin insallah vardır ben artık niyeyse olmayacak diye düşünüyorum herhalde hakkimizda hayırlısı boyle demek 😔😓
Ben beklemek istedim yapmak nedense hiç istemiyorum. Böyle daha mutluyum sanki ne bilim hayırlısı olsun kuzum. Öyle olmucak etmicek yok bu ay değil zamanı deriz, devam sonra yeni umutlara 🤗🤲 Bir zamanı var ve en hayırlı zamanda olsun inşallah hepimizin öyle diyelim 😇💋

Kızlar saflığımı maruz görün de bu göğüslerde hassasiyet nasıl oluyor🤣 kendini dinliyorum diye midir nedir var sanki bugün :) Kaç aydır hiç hissetmedim ama sanki bugün bir dolu gibiler. Arada yoklamak için elliyorum bağri bir şey hissetmiyorum ama dolular. Dokununca ucunun etrafındaki minik minik noktalar kabarık kabarık oluyor. Ben mi yoruyorum böyle belli belirsiz mi oluyor yoksa "hassas olsa bariz net direk kesin anlarsın" mı dersiniz :):)
İki elince avuçla mıncıkla acı ağrı var mı? 😅😅 o şekilde , bazı zamanlar kendiliğinden ağrı oluyor bazen de böyle sıkınca ağrı acı olması demek

pozitifbiri pozitifbiri bencese bu ay bısey olmaz zaten suan çalışma adına bısey yapmıyorum bugun ilişki oldu ama tamamen ateşle alakası olmayan Özlem kaynaklı 😂 suan adet gunumu tahmın edemıyorum o benı geren aslında
Canim valla akşam biz de kavuştuk 🥰 sabah doktora sordum 1 ay yasak dedi 😂 ama akşam içimizi sogutmustuk neyse ki 😂 doktordan geldim bu arada keseyi gördük ama cuma yine görmek istedi progestan verdj

Bir testte benden

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-03-10-34-14-789_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-03-10-34-14-789_com.miui.gallery.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 62
Canim valla akşam biz de kavuştuk 🥰 sabah doktora sordum 1 ay yasak dedi 😂 ama akşam içimizi sogutmustuk neyse ki 😂 doktordan geldim bu arada keseyi gördük ama cuma yine görmek istedi progestan verdj
Allah allah neden yasak dedı çok saçma ya çen kesenızımı gördün çennnn 🍀

Valla bende ilk denedm hatta adete 1 hafta flan vardi burda gördüğümde ateş olayını öylesine denedm böyle çıktı sabah ilk uyandığında yazıyor burda ama ben ona pek uyamadm
Ben hiç olcmedim hani sabit ates olayim kac adette falan bilmiyorjm ama simdi olceyim dedim 36.7 çıktı. Batta yarin catlamadan sonra 14. Gün ama 2-4 gun se gecikebilir adetim.. Öylesine olctum ama değer neyi gösterir tabi bilemiyorum bNa aşırı ates basıyor adete yKin adetin ilk günü falan .. Suan da da aşırı ates basıyor ve agrim var mesela

X