Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ayin 29 da normal rutin kontrolda beta hcg 1 çıkmıştı 8 gün vardi sanırım bugun akşam dayanamadim test yaptım ya bu testler mi bozuk benmi görmek istiyorum anlamadım intrrnetten siparis verdim test o gelene kadar rgli olmazsam yapmiycam artık 😪
Erken gebelik testi yapın. Bu kaset testler çok hassas değil.

Kiiizzz ne kadar güldüm sence hangimiz sağlıklı düşünüyor ki bu konuda erkekler zaten ayrı bir olay her ilişkide hamile kaldığımizi düşünüyorlar 🤣🤣🤣
Evet eşimin bana dediği aynen şöyle "Dünyada 4 milyar insan olduğunu düşünürsek yumurtanın ömrünün 24 saat olduğuna inanmıyorum." gelde inandır hamile kalamadigina :KK70:

Canım bugün doktora gittik tekrar çok moralim bozuk😔 doktor oğlumun iki kulağına da baktı. Çok enfeksiyon olmuş dedi hatta sıvı birikmiş. Bu enfeksiyon bitmeden ateş asla bitmez dedi. Ben damardan tedavisini vereceğim dedi 5 adet iğne günde bir tane yapılacak dedi bittiği günün ertesi günü kulak burun boğaz doktoruna kontrole gitmelisiniz dedi. Çünkü bunu iğne bile geçirmeyebilir dedi😔😔😔 orda kulağına kamera ile bakarlar hala varsa sıvı hafif anestezi ile uyutulur kulağa tüp takılır o tüp sıvıyı boşaltır dedi 😔 ya çok modum düştü moralim bozuldu yavrum ne acılar çekti inşallah fazlasını çekmez ne olur dua edin hepiniz 😔😔😔 @pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss T TASUU @Deepblues
Çok geçmiş olsun canım, geniz eti var mı? Muhtemelen alerjik bir cocuk o yüzden ağır atlatıyor canım ya, moralini bozma damardan antibiyotik etkilidir sonuç alırsınız inşallah 🙏

Artimed hassas çok canım , ama roll da 5-50 arasini gösteriyor diyordu. Ben roll da pozitif gördüğümde baya silikti. Muhtemelen 20 leri falan gördü o da. Ama artimed oldukça hassas diye çok duydum.bende de hiç yalancı pozitif çıkarmadı
Artımed aldım ben de akşam eczaneden doğru almışım o zaman

Çok geçmiş olsun canım, geniz eti var mı? Muhtemelen alerjik bir cocuk o yüzden ağır atlatıyor canım ya, moralini bozma damardan antibiyotik etkilidir sonuç alırsınız inşallah 🙏
Canım geniz eti vardı yazın ameliyat oldu. Hem de aşırı alerjik bir çocuk. Şimdi akşam yine ateşi yükseldi uyudu bir öksürük başladı anlatamam uyuyamıyor öksürükten😢 artık ne yapacağımı şaşırdım😔😔😔

Canım artımed alayım bende bağri ama erken gebelik testi yok gibi geldi internetten bakınca. Normali alsakta olur mu acaba ovulasyondan 10 12 gün geçince yapsak etkir mi yani yoksa illa bat'ın geçmesi mi lazım? Ben hep erken geb. Testi yaptım. Hiç normal kaset yapmadım da
Canım pttavm den kargo bedava 36 liraya mı ne aldım 10 tane artımed gebelik testi bugün de geldiler hatta. 😅 burada arkadaşlarım bahsetmişti . Ben ovulasyondan sonra 10 gün geçtiğinde yaptığımda negatif 12 gün geçtiğinde yaptığımda pozitifi görmüştüm . Ama kimyasal oldu

Teşekkür ederim canm 😘peki kızlarım sizde hiç önceki hamilelikleriniz de yerleşme kanamasın oldu mu
Yani ilk hamileliginde yerleşme kanaması olup sonrakilerde olmaması gibi?
Ben canım, kızımda oldu oğlumda olmadı ve ikisinin hamilelik süreci çok ama çoookkk farklıydı. Her hamilelik kendine özel😊

Selam canım yumurtlama tarihin önemli aslında. Benim yumurtlama 20 kasım çatlama 21 kasımdı. 4 aralık battı ve bugün silik çizgi gördüm. Söylediğin gibi kahverengi sümüksü akıntıyı bende 2 gün gördüm sonra çıktı . Bence bi iki gün daha bekle . Ayrıca erken gebelik testi yap kaset testler çok hassas değil.
Canim belirtin var miydi benimde bat 6 aralik bugün test yaptım cook hafif silik xikti

Canım bugün doktora gittik tekrar çok moralim bozuk😔 doktor oğlumun iki kulağına da baktı. Çok enfeksiyon olmuş dedi hatta sıvı birikmiş. Bu enfeksiyon bitmeden ateş asla bitmez dedi. Ben damardan tedavisini vereceğim dedi 5 adet iğne günde bir tane yapılacak dedi bittiği günün ertesi günü kulak burun boğaz doktoruna kontrole gitmelisiniz dedi. Çünkü bunu iğne bile geçirmeyebilir dedi😔😔😔 orda kulağına kamera ile bakarlar hala varsa sıvı hafif anestezi ile uyutulur kulağa tüp takılır o tüp sıvıyı boşaltır dedi 😔 ya çok modum düştü moralim bozuldu yavrum ne acılar çekti inşallah fazlasını çekmez ne olur dua edin hepiniz 😔😔😔 @pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss T TASUU @Deepblues
Canim çok üzüldüm
Rabbim şifa versin.
İğneler inşallah işe yarar, diğer işleme gerek kalmaz.
Sende bu süreçte çocuğu okula göndermeye devam edecek misin ?

X