Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

kızlar günaydın dün hastaneye gittim moralim çok bozuldu vajinal ultrasonda bende bi tane miyom varmış küçük ceviz kadar rahim dışında dedi doktor hamileliliğe bi engel degil dedi yumurtalıklar iyi bi sıkıntı yok ama ben biraz internetten baktım hamile kalınca oda buyuyormuş hatta düşüge sebep oluyormus erken doguma çok üzüldüm ayrıca akşam tahlillerimde cıktı baktım D vitanım cok düşük bide anlamadığım C.R.P diye bi test de 10 cıkmış oda yüksek sonucları pazartesi gösterecem ama çok kötü oldum böyle bişey yaşayan sağlıklı bebeği olan olmuşmudur 😢😢😢😢😢
Crp hafif enfekte olduğunu gösterir canım.ama 10cok anlamlı değil korkma🌸 geçmiş olsun

Ben almak istiyorum..aslında ben aldım sonra hamile kaldım ve verdim başka arkadaşıma..şimdi yeniden sipariş etmek istiyorum🤔
Ne almıştın ben şu bir ebenin günlüğündekinden almak istiyorum ❤️ dün akşam eşime söyledim hemen sipariş ver dedi de bekliyorum. Adet olmazsam almama gerek kalmaz diye 😍

Ne almıştın ben şu bir ebenin günlüğündekinden almak istiyorum ❤️ dün akşam eşime söyledim hemen sipariş ver dedi de bekliyorum. Adet olmazsam almama gerek kalmaz diye 😍
Dur belki lazım olmaz😍Eskiden trendyolda vardır..şimdi kaldırmışlar sanırım bulamıyorum .ama sipariş etsem bende bir gebenin günlüğunden edicem

X