Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar ne sıklıkla ilişkiye giriyorsunuz?
Ve jelimsi akıntı gelmesede yumurta çatlamış olabilir mi?
3 günde bir beş günde bir bazen hiç canım bu ay 2 günde bir oldu olabilir canım akıntıya bağlıyoruz ama bazen hiç akıntı olmadanda yumurta çatlayabiliyor😉 ah bu ay inşallah grup toptan hamile olur🙊😁😂

Ah nerdee ama biz 5.30 çıkışa kabul ettirdik patronları 🤣🤣 zamanla alışmak zorunda kalıyorlar yadırgamıyorlar 😝😝
şaka yapıyorsun nasıl oldu iş bize imkansız,,, sabah 8 aksam 6.30 du benım bıde dusun cocugun okulu 8 de baslıyor fln fılan dıye dıye 8.30 geldık zar zor

Evet kızlar bende çok erken olduğunu biliyordum da işte belki güzel bir anı olur dedim orada öğrenmek olmadı 🤣 Benim genelde adetten 3 4 gün önceden silik lekelenme şeklinde adet başlardı o da yok henüz bakalım 7sine kadar beklemeye devamke :)
Hayırlısı ile güzel haberi alırsın inşallah canım az kalmış zaten 🥰

şaka yapıyorsun nasıl oldu iş bize imkansız,,, sabah 8 aksam 6.30 du benım bıde dusun cocugun okulu 8 de baslıyor fln fılan dıye dıye 8.30 geldık zar zor
Valla biz bizim bölümde 3 kişiyiz hep birlikte hadi iyi akşamlar deyip çıka çıka alıştırdık 😅 4 ten sonra zaten yatış resmen onlarda farkında öyle kabullendiler herkeste mutlu 🤩🤩

Valla biz bizim bölümde 3 kişiyiz hep birlikte hadi iyi akşamlar deyip çıka çıka alıştırdık 😅 4 ten sonra zaten yatış resmen onlarda farkında öyle kabullendiler herkeste mutlu 🤩🤩
ne mesleği yapıyordun :KK70: kız biz koskoca firma olarak uc kısıyız bı gunu 10 dk cıktım da dedıler mesaı saatımız daha dolmadı nereye:KK70:

Marshall Boya firmasının bayisinde muhasebe işi yapıyorum. Ohoo sizinkiler biraz abartmış sanki 🥲
benımkıler tam bır felaket felaket :KK70: karı-koca patronlarım varsın sen düşün biri ikizler biri başak burcu // bbugun neyı farkettım 1 saat 1 saat gelmediğim zamanları bıle not almıslar programa gelmedı dıye bırlestırıp yıllık ıznımden kesecek herhalde :KK70: bizimkide inegölde dış ticaret firması üretim falan yok koca bır depomuz var orda mınık bır ofıs vivense usulu düşünebilirsin :KK70: tek fark yurt içine değil yurt dışına gidiyor bizim ürünler bende dıs tıcaret yapııyorum işte buraya gelene kadar muhasebede bilmezdim :KK70: şimdi fatura falan kesiyorum işte sağolsunlar etınden kemıgınden sutunden herseyımden yararlanıyorlar mesaiye geldimi onları not almıyolar ama hiç :KK70:

Crp enfeksiyon canım demir inan benim yerler de sadece 3 çıkmış düşün baya kotu b12 vs hepsi berbat çıkmış ilaçla duzelir şeyler bunlar hiç üzülme ben 10 ay igne kullanicam
canım degerler yine cıkar da beni üzen şey miyom olması normal dogum artık yapamam hamile kalırsaam ki oda belli degil o durumda oda büyüdüğü için sezeryan ve şimdiden bu sürecleri düşünmek beni çok üzüyor ama sizlein yorumları bi nebze olsun moralimi düzeltti

Son düzenleme:
X