Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Eklentiler

• 65317D96-11A8-417A-85EE-757DFB071A58.png
    165 KB · Görüntüleme: 28
Bekle bakalım canım gününe var daha adet olmadıktan sonra allahtan ümit kesilmez
Günüme var biliyorum..eskiden hiç test yapmazdım hep adeti beklerdim..ama doktora aşılama için görüşmek istiyorum ve adet başlarsa ya randevu alamazsam..hem hiç olmadım bu doktorun yanında..tak diye gidemem yanına..belki test ister benden..

Neredeyse birebir karşılıklı birbirimizi anlayabileceğimiz bi insan olması çok güzelmiş ya. Cevaplarinizi eşimle ilk flört zamanları onun mesajlarını okurkenki heyecanla okudum desem abartmış olmam. Süreçleriniz sağlıkla ilerlesin... bende de vardır umarım birlikte takip ederiz, görüşmek üzere inşallah

Hahahha çok tatlısın ya

Aslında ben kendime söz vermiştim adetim geçene kadar test yapmıycam diye. Tutamadım tabi. O yüzden de böyle hayal kırıklığı oluyor elinde testle her gün beklemek
Doktora gitmeği düşünmeseydim hiçbir zaman adetim gecikene kadar yapmazdım..en büyük stresi kendimize yaşatıyoruz

Yılsn hikayesine döndü ay ben senin yerinde olsam test yapardım
Kız onuda yaptım pazar günü hala eski kürtajdan kalan silik çizgiydi ama bi yandanda korkuyorum ya hamileysem kan sulandırıcı iğne vurmam lazım diye ne adetmiş arkadaş ya

Ya dur belki sende bir şeyler var..ama varsa sen masajı etme..sen ilişki oldu diyorsun
İnanki değilim çünkü hamileyken yaşadığım o bel ağrısını asla unutmam cin gibiyim valla ne adet ağrısı ne bebek ağrısı hiç bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…