Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ya eveeett , biz de daha ilk ay diye çok üstüne düşmedik öyle, sadece 3 kez korunmasız ilişki oldu 4 er gün arayla. Yumurtlama günü muydu değilmiydi bilmiyorum bile. Sonra kendimi burda buldum işte. Sadece korunmuyor olmak bile içimdeki anne olma hissini delicesine harekete geçirmeye yetti 🥺 Rabbim sağlıklı büyümek nasip etsin yavrunuza inşallah 🍀🤲 yoksa üzülmem ama varsa aşırı sevinirim , öyle söyleyeyim 😊😊😊
Ben de ayni senim gibiydim gercekten bu konuda birbirimize benziyoruz hatta şey dedim yaa ben cocuk istiyormusum bu kadar beklentiye girdiysem ilk aydan dedim çunku bir bucuk yıllik evliyim hep istememistim hazir degilim diye insallah vardir birde kafa rahat seninle benim iliski zamani dusunmeden yasandigi icin belkide tuttu bilemiyorum ama dunyaya gelecegi varsa oluyor ve sağlikla doguyor tabi insallah vardir 😊

Ya belirtileriniz nelerdi acaba, kaçırdım okuyamadım üzerine çok konuşma olmuş da, şimdi tekrar baktım bulamadım da. Rica etsem tekrar yazabilir misiniz
Ilk iliskiden 1 hafta sonra belde ve popo uzerinde cok siddetli agri oldu işte arkadaslarim hasta misin dediler yok dedim yavas yuruyirdum ertesi gune gecti. Sonra sağ ust karnimda agrı oldu hatta bu forumda sordum yazdim sadece bir kisi benim gibi olmus iki uc gun o surdu. Ayakta durdukca bel agrisi oturunca geciyordu. Akinti absladi ki bende ader oncesi baslar zaten sadexe 1 gün sarımsi geldi o beyaz krem akıntir. Birde ben adet öncesi cok gogus degisimi yasamam agri filan. Yine hic agri sızı olmadı ama ucları sisti ve esim hafif karardigini soyledi kendi kendime karardigini anlayanadim. En son dün yolda sol yumurtalik kısmina bicak saplanir seklinde agri saplandi durmak zorinda kaldim ve yatana kadar devam etti ertesi gunu gecti. Sabah test yaptim meraktan . Ama inan psikolojik mi acaba diye cok dusundum hatta enfeksiyon mu kaptim acaba dedim hep oyle yani birde cok net koku aldin uzaklark degil tabi ama yakinimda olan aeylerde ayy cok kokiyor diyordum kendi kendime ..

Eklentiler

• 66001E6B-42B7-487B-8DEE-CF81D4944207.jpeg
    66001E6B-42B7-487B-8DEE-CF81D4944207.jpeg
    181,5 KB · Görüntüleme: 26
2 Aralık adet günüm canım. Sanki adet olacakmışım gibi karnım ve belim
Canim daha var adetine benimde adet gunum bugun veya persembe olacakti silik cizgiyi dün gordum bence 1 gun daha bekle erken gebelik yap. Benimde alt karnim adetim sökulecekmis gibi agriyor bildigin adet belirtisi hatta gidip bakiyorum birsey geldi mi diye

2 Aralık adet günüm canım. Sanki adet olacakmışım gibi karnım ve belim
Senin kaç gün kala bell
Canim daha var adetine benimde adet gunum bugun veya persembe olacakti silik cizgiyi dün gordum bence 1 gun daha bekle erken gebelik yap. Benimde alt karnim adetim sökulecekmis gibi agriyor bildigin adet belirtisi hatta gidip bakiyorum birsey geldi mi diye
Offf inşallah senin gibi olurum ya dua et bana da 😔

Eklentiler

• IMG20221130072731.jpg
    IMG20221130072731.jpg
    161,9 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG20221130072631.jpg
    IMG20221130072631.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 54
Ilk iliskiden 1 hafta sonra belde ve popo uzerinde cok siddetli agri oldu işte arkadaslarim hasta misin dediler yok dedim yavas yuruyirdum ertesi gune gecti. Sonra sağ ust karnimda agrı oldu hatta bu forumda sordum yazdim sadece bir kisi benim gibi olmus iki uc gun o surdu. Ayakta durdukca bel agrisi oturunca geciyordu. Akinti absladi ki bende ader oncesi baslar zaten sadexe 1 gün sarımsi geldi o beyaz krem akıntir. Birde ben adet öncesi cok gogus degisimi yasamam agri filan. Yine hic agri sızı olmadı ama ucları sisti ve esim hafif karardigini soyledi kendi kendime karardigini anlayanadim. En son dün yolda sol yumurtalik kısmina bicak saplanir seklinde agri saplandi durmak zorinda kaldim ve yatana kadar devam etti ertesi gunu gecti. Sabah test yaptim meraktan . Ama inan psikolojik mi acaba diye cok dusundum hatta enfeksiyon mu kaptim acaba dedim hep oyle yani birde cok net koku aldin uzaklark degil tabi ama yakinimda olan aeylerde ayy cok kokiyor diyordum kendi kendime ..
Anladımmmm, detaylı anlatımınız için çok teşekkür ederim. Sarı akıntı ve konu hassasiyeti dışında diğerleri bende de var ama havaların soğuk olmasına baglayabilirim , gerçi sol kasıkta olan ağrı üşütme veya regl e benzemiyor ama belki burda okuduklarimdan etkileniyorumdur. Bi de normalde alıntım yumurtlama haftasıyla beraber biterdi, şu an beyaz sulu akinti şeklinde devam ediyor. Bunu da ilk kez korunmamaya bağlıyorum. Velhasıl her şeyin gebelik dışında da bir sebebi olabilir gibi geliyor şu an. Heyecanlı ve çok istekliyim ama gerçekçi de olmaya çalışıyorum. 8 Aralıkta test yapmayı planlıyorum. Daha da çok var 🤭 tekrar teşekkür ediyorum bu bilgilere ihtiyacım vardi

Anladımmmm, detaylı anlatımınız için çok teşekkür ederim. Sarı akıntı ve konu hassasiyeti dışında diğerleri bende de var ama havaların soğuk olmasına baglayabilirim , gerçi sol kasıkta olan ağrı üşütme veya regl e benzemiyor ama belki burda okuduklarimdan etkileniyorumdur. Bi de normalde alıntım yumurtlama haftasıyla beraber biterdi, şu an beyaz sulu akinti şeklinde devam ediyor. Bunu da ilk kez korunmamaya bağlıyorum. Velhasıl her şeyin gebelik dışında da bir sebebi olabilir gibi geliyor şu an. Heyecanlı ve çok istekliyim ama gerçekçi de olmaya çalışıyorum. 8 Aralıkta test yapmayı planlıyorum. Daha da çok var 🤭 tekrar teşekkür ediyorum bu bilgilere ihtiyacım vardi
Ne demek bende senin gibiydim buralarda hrrseyi okuyordum yorumluyordum cok dogal insallah vardir. Sari akinnti adet gunumden 4 gun once geldi sonra gelmedi zaten birde karinda ve midede gaz var ama bende hep olan birsey herkeste hersey olacak diye birsey yok belki yasadiklarimin yari hamilelikla alakali bile degildir sadece o surecte dikkatimi cekenleri anlattim takipteyim umarim vardir gorusuruz🤗

X