Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yarın ceker muhtemelen, benım artık hevesim kırıldı bu ay tek temennım catlamayıp kıste fln dönüşmesin
Yarına yüksek girdim yarına da çekmiyor dpoyu. yarın 19. Gün. 20 ye yüksek girdim o zaman dpoyu 17 ye çekiyor ama bence zaten hala yumurtlamadım benimki de geç kaldı çok hevesim benim de kalmadı niye böyle olduk bu ay anlamadım

Bak ben sana dedim gelicekolsun iyice temizleniceksin bak..sonra başlarsin denemeye

Bak ben sana dedim gelicekolsun iyice temizleniceksin bak..sonra başlarsin denemeye
Vallaha ilk defa bir adete üzülmedim inanılmaz sevindim resmen gül döktüm yollarına modundaydım şükür yani adet başlayınca gelsin ovülasyon testleri ve denemeler

31 ağustosta kürtaj oldum..1 ayım olmadı..bu ikinci denemem.Hayıt denemedim..ama mfk önce çok şey denedim olmadı.mfk iyi geldi bana.Aynen canım umut her zaman vardır
Çok geçmiş olsun canım. Mfk nedir peki? Bakalım bana fayda edecek mi ama çok faydalı olduğunu okudum her yerde aldım bakalım aldığım kadın iki şişe bitirmenizi öneriyoruz dedi bende tadını bilmiyorum ya hiç icemezsem falan dedim bir tane aldım çok az kaldı şişenin dibinde bir tane daha söylemeyi düşünüyorum bakalım bu adet geçsin de

Vallaha ilk defa bir adete üzülmedim inanılmaz sevindim resmen gül döktüm yollarına modundaydım şükür yani adet başlayınca gelsin ovülasyon testleri ve denemeler
Ayyy bende aynı durumdaydimama bende çok geldi kanama..yani resmen evi bezle stoklamiştım..uzanıyordum..her haraket etdikce su gibi akıyordu..ben dedim bunu sonu yok kesin.İn şa Allah sen öyle olmazsın

Ayyy bende aynı durumdaydimama bende çok geldi kanama..yani resmen evi bezle stoklamiştım..uzanıyordum..her haraket etdikce su gibi akıyordu..ben dedim bunu sonu yok kesin.İn şa Allah sen öyle olmazsın
Vallaha karnım felan ağrımıyor bu beni şok etti ben mesela ilk gün karın ağrısından ölürüm ama adetim bencede baya yoğun olucak çünkü benim ilk gün kanamam az olurdu ama bunda bariz yoğun belli yani

Sağol canım.Bir doktor var Mehmet Karslı instaqramda bak görüceksin..ürünleri var..aşılama tüp bebek Edib neqatif sonuç alanlar bile hamile kalıyormuş ve benim kendi konuştuğum kızlarda var şimdi maşAllah hamile..yani bende onun ürünleriyle hamile kaldım..3 ay kullanıyorsun sonra bırakıb bekliyorsun diyor

Bendede ağrım yoktu kuzum..ama mesela 7 gün oldum bitdi sonra iki gün ilişki oldu sandımki denemeye başladım ve 5 gün sonra yine adet oldum..yine çok geldi..ama doktor baktı dedi korkma yine öyle devam ederse gelirsin hormon testi vermeğe..sonrada gelmedi bende gitmedim

Canım ben zaten kontrole gidecem adeti bekliyordum bende süt hormonu yüksekliği var yine yüksekse ilaç başlamam gerekiyor inşallah senin gibi 2 kere adet olmam ya direk konuya girmek istiyorum artık

Canım ben zaten kontrole gidecem adeti bekliyordum bende süt hormonu yüksekliği var yine yüksekse ilaç başlamam gerekiyor inşallah senin gibi 2 kere adet olmam ya direk konuya girmek istiyorum artık
İn şa Allah canım olmazsın..her kes aynı olmuyor.O zaman sen git kontrolüna baktır sonra konuya gir

Himm anladım bı bakayım bende inşallah hiç gerek kalmaz ya senin ilk olumsuz sonuçlanmis ama olsun oluyor demek ki ben hadi olmazsa diye aklıma geliyor bazen üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…