Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım fitil bu içeriği de bu. İçinde beş tane var en son dün attım bugün yok. Yarın ateşim değişecek mi merak ediyorum

Eklentiler

• 2AB6B413-6670-49A2-881C-4671426C85B4.png
    235,3 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba arkadaşlar rabbim isteyen herkese nasip etsin ben oğlumdan sonra 3 düşük yaşadım bir yıldır istiyorum ama bir türlü çift çizgiyi göremedim letu ve ovitrelle kullanıyorum iki aydır her ay hamile kaldığımı hissedenlerdenim yeniyim aranızda beni de ekleyin listeye sat 9 Kasım bat 9 Aralık

Evet hala oluyor canım o bende en başa grafiğimi sabitlemisti Ayşom ordan bakabilirsin

Sigara kullanan var mı ? ben bırakamıyorum ya zorlaştırıyor değil mi süreci
Ben dün itibariyle bıraktım şükür , ama öncesinde içiyordum , tabii ki zorlaştırır,olanı da riske atar...

Benim küçüğüm Başak burcu. Lütfü da hoş kahrı da hoş bebeğim evlat her türlü seviliyor , zorluğu da var güzelliği de efffsane. Mesela kendi işini kendi yapar, çişi öğrenmesi 1 gün sürdü. Kendi kendine okudu. Yazısı okuması efsane , kendi kendine büyüdü desem yeri. Yemek yemesi vs hiç sorun olmadi. Ama huysuz atarlı giderli işte. Çok yaklaşmaz, çok sevdirmez, yabani görünür. Kafasına göredir. Büyüğüm balık mesela tam bir uyum demeti, aşk kokulu, mülayim, romantik ama o da hep iteleyerek büyüdü. İşte hepsinin ayrı zorluğu kolaylığı va bebişim

Bende Başak burcuyum en güzel burç Başak burcuymuş gibi gelir bana herkesin kendi burcu en güzelidir tabiki

Gebelik testi 1 gelmis 6 gün var reglime ama acaba yükselme olurmu diye ilaclari icmeye cesaret edemiyorum 6 kala kanda çıkardı herhalde bilmiyorumki cok karışık durum icindeyim
Canım farzet hamilesin ve troid yüksek çıktı doktor zaten mecbur ilaç başlayacak

Basak güzeldir ben çok istiyorum başak olsun inşalah olur aralık sonuna

umut vadedıyor asko 10 gun gecemeden test yok bak ona goree
BAT'tan 10 gün geçsin deme sakın valla o kadar beklemem çatlamayı diyorsundur ama yok yok batı bekleyecem inşallah:)) Aslında şuanda yurtdışındayı 2 gün sonra döncez. Eğer bebiş varsa burda öğrenmek isterim ama :) hatta yanımda test bile getirdim. Ama hep erken yapıp sonra üzülüyorum olmadı diye 8 yada 9. Gün olcak o gün. Ama yapmayacam galiba ay

Sağ ol canım amin insallah beklemedeyim seni insallah beraber gidicez agustos annelerine
İnşallah kuzum yaaaaa , şu an bende afedersiniz wc sonrası aynı yumurtlama akıntısı gibi akıntı geliyor ve göğüslerim şiş ayrıca bugün biraz fazla ayakta kaldım belim kopacak gibi oldu normalde belim böyle olmazdı.Öyle kasık batması yok ama o olmadığı için acaba diyorum boşa mı ümitleniyorum O yüzden test yapmaya çok korkuyorum

Ayy inanir misin dün benim afedersin idrarimi yaparken uzayan akinti geldi bu ne diye sasirdim ama dunku testim negatifti o gun sol kasik batmasi yasadim cok keskin ama sabah kaset test silik cikti erken gebelikte attigim gibi cikti yarin bir erken gebelik deneyebilirsin ama korkmani anliyorum. Testi gorunce bile inanamiyorsun ben hala inanamiyorum sanki yokmus gibi cok garip bir duygu

Bende de gögüs ağrısı yok. Gögüslerim silikon diye de olabilir. Ama herkeste farklı belirti oluyor. İllaki olacak diye bişey yok sıkma canını bebişim. Kiminde hiç belirti olmuyor bekleyip göreceğiz inşallah

Hoşgeldin canım sat ve bat aynı senle benim inşallah hayırlı evlatlar nasip etsin saglıklı güzel haberler alırız ❤

Hadi inşallah Valla bende öyleyim ama erken kalktigim için bence başka bir değişiklik varmı peki canım belirti olarak
İn şa Allah yaYok ben erken kalkmadım..zaten iki kişiyizİşte ondan diyorum bu kadar uyku nerden bende..havaya bağlıyorum bende..başka belirtiler adet belirtileri var..farklı bir şey yok..sık idrara çıkma var birde

Yumurtlama dan 10 gün gecsın oyle kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…