Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Mrb canım beni de ekler misin listeye tüp bebek transferi olacam ama yinede sizle bu süreci geçirmek istiyorum defalarca o listeye yazılıp negatif testler ile regl ile biten aylar ama bu sefer belki pozitif olur sonucum sat 18 kasim bat 14 Aralık

İnşallah pozitif ile sonuçlanır

Nasıp be gülüm
Aha benım gıbı neyın ne olduğunu bilmeyen biri daha fiti bu kadar etkılıyormu
Papatyamaviss fnd_50 ay bende sizden görüp şimdi aldım resmen bedava 10 tane artimed 36 tl daha kullanılmamış 6 testim var stokçuluk yapıyorum
Kız tabı bedava guvenılır degıl dıye kımse almıyo ama PTT bın sıtesı dırek yanı

Helal oğul olsun aşkommmmm feda olsun sana testler üçlü aldım şimdi beni şeytana uyduracaksın yine almama gerek yok bence önümüzdeki ay bakayım

Ne cahil bir insanım Allahım

Oraya mı denk gelıyo yarın ırkımız ıcınde dönüm noktası gıbııı

Nasıp be gülüm

Ben daha önce ordan alışveriş yaptım ya gayet güvenilir bir site valla sen böyle ucuz olunca banada haber et adettimi olayım çatlamada olsun ben 9. Günden itibaren başlarım test yapmaya stok lazım

Geç yazdım ama fark eder hatta son 3 saat içinde uyanıp uyanmamak bile etkiler

Geç yazdım ama fark eder hatta son 3 saat içinde uyanıp uyanmamak bile etkiler
Yani mesela geçen ay hep 6:40 ta ölçtüm ve daha düzenli uykum olmuştu o zamanki ateş derecelerim bir tık daha yüksekti. Bu ay 6:15 te ölçüyorum ama çok uykum bölündü çocuğum hastasıydı ona kalktım vs. Ama daha düşük seyrediyor ateşim. Saat bile fark ediyor yani

Nasıp be gülüm

Yarın bizim için cokkkk kritik bir gün aşko sabahki ateşi acayip merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…