Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İnan kendimi zor tutuyorum ama yumurtlamadan sonra 10. Gün tam cumaya denk geliyor o yüzden cuma diye şartladım kendimi dua et canım benim hamişlerin duası kabul olur inşallah Sağlıkla ilerlesin sürecin inşallah

İnşallah kuzum Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün bu ay inşallah maşallah grup baya bereketli ilerliyor müjdeli haber veren verene darısı bizlere inşallah

Ayy insallah hamilesindir canim suan cok istiyorum hamile olmanii sen gec yumurtladin o zaman ben ne zaman yumurtladigimi bilmiyorum tam olarak

Canım fitil bu içeriği de bu. İçinde beş tane var en son dün attım bugün yok. Yarın ateşim değişecek mi merak ediyorum
E güzel hormon yok.Ama tabi vajinanın ph dengesini etkiler mi ona bişey diyemem. Hani akıntı için diyorum. Neyse yarın ola hayrola bir ateşini görelim canısı ondan sonra başlasın geri sayım gaaari

Canım sen de kremsi akıntı girince c yaziyor ben de girince aynısı. Kendininki ile kıyasla işte kuzum en bilemedin. Ya da sor cevaplayalım, Google amca da çok başarılı bu konuda
Ona her sabah girip bakıyorum canım :) Ama bazılarını anlamıyom valla

Ben bu saat oldu hala adet ağrısı gibi ağrı çekiyorum belime vuruyor. Sabah kanı verelim bakalım akşamüstü çıkar sütyen sırtımı rahatsız ediyor memelerim çok hassaslasti
Ne güzel şeyler bunlar canımmm hadi bakim beta saglıklı bir şekilde yükselmiştir inşalalh canım güzel haberlerini bekliyoruz

Aynen kuzum inşallah yaaaaa cuma sabah testimle beraber burada ol

Yaaa benim de korunmadigim ilk ay bu. Ben de aynı düşüncelerdeyim ama bir yanım da keşke olmuş olsa diyor.
Bende hic ibtimal vermiyordum 2 kez korunmasiz iliski yasadim ve ikisinin arasinda 5 gün var yumurtlama gunu bile olmadi yani iceride canli spermler kalmis demekki hic ihtimal vermiyordum ama bu belirtiler acaba mi dedirtti yani hayirlisi olsin olmasa bile uzulme ben uzulmezdim cunku kendimi aralik ayina baya odaklamistim duzenli iliskiyle asıl onumuzdeki ay deneyecektim daha basindasin stres yapma insallah vardie

Basak güzeldir ben çok istiyorum başak olsun inşalah olur aralık sonuna
Kız bu başaklar hep mi böyle atarlı giderli benim büyük kızımda öyle. Ama yinede seviyorum başak burcunu çok titiz detaycı bazen yorsada amaa çokda hırslılar bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…