Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

umut vadedıyor asko 10 gun gecemeden test yok bak ona goree

Ayyy n’oluyo noluyo

Ne bileyim hemen olmuyor diyorlar ya bende olmaz dedim bir sonraki ay daha duzenli denerim diyordum tuttu ama
ilk bebeğimde karar vedrıgımde reglye yakın basladık yumurtlama kacmıstı zaten regl sonrakı dongmde hemen hamıle kaldım bende esım de dondu dedı hanı hemen olmuyordu

Gebelik testi 1 gelmis 6 gün var reglime ama acaba yükselme olurmu diye ilaclari icmeye cesaret edemiyorum 6 kala kanda çıkardı herhalde bilmiyorumki cok karışık durum icindeyim

Gardaşım bence yarın ateşim yüksek çıkacak gün içinde 37.2 çıkmaya başladı en fazla 36.6 çıkıyordu. Gece yatarken belli olur haber edeceğim aşkoooo Papatyamaviss

Aynen dediğin gibi sistem hamilelikle birlikte tamamen değişiyor, gebelik sonlanınca da yine değişiyor.Biz de sabırla sürecin normale dönmesini bekliyoruz. İnşAllah en hayırlı şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi

İstemez miyim hiç yaaaa regl olsam da yetiştirinm bence

ilk bebeğimde karar vedrıgımde reglye yakın basladık yumurtlama kacmıstı zaten regl sonrakı dongmde hemen hamıle kaldım bende esım de dondu dedı hanı hemen olmuyordu
Ayy ayni biz esim hala testin nasil isledigini anlayamiyor belki yoktur diyor. Olmasa ikinciz cizgi cikmaz diyorum Allah allah diyor belki yanlis diyor diyor inanamadi hala ki ben de inanamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…