Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Gebelik testi 1 gelmis 6 gün var reglime ama acaba yükselme olurmu diye ilaclari icmeye cesaret edemiyorum 6 kala kanda çıkardı herhalde bilmiyorumki cok karışık durum icindeyim
İlaçlar gebelikte kullanılmıyorsa beklemeni öneririm. Gerçi ilk ay içilen ilaçlar etki etmiyor diyorlar ama inanmıyorum pek. Temkinli olmakta fayda var ben olsam beklerdim

Beni de ekle femara kullandım dört yumurtam büyümüş 17 Kasım son adet tarihim beklenen adet tarihim 17 aralik

Yarın ateşim her zamankinden yüksek çıkarsa dpo yu kırmızı ile işaretlediğim yerden çekecek muhtemelen akıntı ile ilgili tereddüt ettiğim gün yani. Sperm kalıntısı mı yumurtlama akıntısı mı yoksa fitil mi diye iki arada bir derede olduğum gün o gündü hatırlıyor musun demiştim. Yarını çok merak ediyorum Papatyamaviss

Eklentiler

• 06EDDD1F-E7A7-4154-A1C8-940020BCFA2A.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 57
aslan burcuuu nasıp olur muu
Olsa güzel olur be Aslanı kaçırırsak sırada Başak var çünkü
Halam Başak benim ve tüm özelliklerini taşıyor titizlik detaycılık vs gibi çok iyidir çok tatlıdır ama zordur da yani, eline mezura alıp minderlerin arasını ölçtüğünü görmüştüm bir keresinde öbür aya kalırsak eyvahlar olabilir yani halamdan bir tane daha doğurmak istemem

Canım test yapmadın mı belki gebelik vardır. Benim kuzenim adetim dedi tatile gitmişti orda denize girebilmek için tampon kullanmıştı anneside sen hamilesin tahlil verelim dedi oda değilim adet oldum demiş sonra annesinin ısrarına gidip tahlil vermişler ve hamile çıkmış
Yani olabilir kuzum veya psikolojik de düzenimiz bozuluyor kafaya takıyoruz diye iki ay öncede ben adet olduğumda 2-3gün adet oldum aniden kesildi sonra ertesi günü devam oldum devam etmişti bende de hiç olmamıştı. Ateşinde yüksekmiş hamile olabilirsin bence bi test yap veya tahlil ver derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…