Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

@pozitifbiri canım senin çatlamadan bir kaç gün sonra akıntı var mıydı? Benim 4 5 gündür kremsi bir akıntı var ya. Genelde yumurta akından sonra biterdi bu kadar olmazdı bu bildiğin beyaz krem rengi. Tablomda ekte :)
umut vadedıyor asko 10 gun gecemeden test yok bak ona goree

Kızzzzzz ne diyorsun 🤣🤣🤣🤣 hahahahahah tam parodilik olay olmuş he özellikle ayarlasan denk gelmez ay gülmekten karnıma ağrılar girdi ahahahahahha iyi ki duydukları halde duymazdan gelen insanlar var 😄😄😄
Benim de büyük rezaletlerim çoktur, ofiste çalışırken bir kere fantezi kıyafet aldığım kargom ofise gelmişti normalde bana teslim ederler kimse kimsenin kargosunu asla almaz ama o ara yurt dışından önemli paket bekliyorduk ve bil bakalım ben kıyafetleri nereden almıştım yurt dışından 🤣🤣🤣 siparişi vereli de çok olmamıştı o yüzden asla benim kargom olabileceğini tahmin edemiyorum, toplantı sırasında geldi kargo dediler işte Bearhug hanım adına gelmiş yurtdışı kargosu beklenen kargo bu muydu dediler aaa evet diyip atladım, kapıya yakın duran arkadaş aldı işte açtı bekliyoruz içinden evrak çıkacak örnek numune ürün çıkacak diye malesef ki benim donlar sutyenler çıktı 🥲🥲🥲🥲
Allah'tan sadece kadın çalışanlar vardı o gün toplantıda genel müdür ve ekibi katılmamıştı. O gün o olaya şahit olan arkadaşların çoğu hala beni görünce gülüyo 🤣🤣🤣🤣🤣
Ayyy n’oluyo noluyo 😂😂😂😂😂

Ne bileyim hemen olmuyor diyorlar ya bende olmaz dedim bir sonraki ay daha duzenli denerim diyordum tuttu ama 😄
ilk bebeğimde karar vedrıgımde reglye yakın basladık yumurtlama kacmıstı zaten regl sonrakı dongmde hemen hamıle kaldım bende esım de dondu dedı hanı hemen olmuyordu :KK70:

Yüksek çıktı ise zatwn düşük yapardın canım saglıksız gebelikten dolayı önce ilacını al kullan düşer zaten o hamile iken kullanılıyır troid ilaçları bebekte her hangi bir sıkıntı olmasın diye
Gebelik testi 1 gelmis 6 gün var reglime ama acaba yükselme olurmu diye ilaclari icmeye cesaret edemiyorum 😔 6 kala kanda çıkardı herhalde bilmiyorumki cok karışık durum icindeyim

Gardaşım bence yarın ateşim yüksek çıkacak gün içinde 37.2 çıkmaya başladı en fazla 36.6 çıkıyordu. Gece yatarken belli olur haber edeceğim aşkoooo Papatyamaviss Papatyamaviss

Çok geçmiş inşallah yeri tez vakit dolar🤲
Benimde tuhaflaştı yani düşük yaptığımı bilen bir bacağı ilerde kalır hemen hamile kalırsın falan dediler durdular. Ama o işler öyle kolay değilmiş nasip ne zaman bilemiyoruz ama ister istemez kendimizi yıpratıyoruz sanırım ne kadar tam anlamıyla kabul etmesekte. Benim 5 ay önce yaşadığım gebelikte geç döllenme olmuştu hatta doktor adet tarihimi ileri tarihe düzeltmişti keseyle tutsun ölçüler diye. Ama şimdide adetten hemen sonra oluyor galiba yumurtlama bu akşam başlayıp takip edicem. Ateş hep ölçüyorum zaten..
Ben soğan kürü duydum ama hiç uygulamadım ondan şaşmış olabilir senin ki belki ama gerçekten düşük kürtaj vs. gibi şeyler yaşayınca bütün sistem alt üst oluyormuş anlamış oldum.
Aynen dediğin gibi sistem hamilelikle birlikte tamamen değişiyor, gebelik sonlanınca da yine değişiyor.Biz de sabırla sürecin normale dönmesini bekliyoruz. İnşAllah en hayırlı şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi :KK36:

kanama yaşamasam da tam 10.gün ya da 11. ydi sanırım yüzüm allandı güzelleşti, göğüslerim aynı dediğin gibi oldu her gün daha da artarak devam ediyor. İster misin aynı ay doğum yapalım ebecim :KK70:

bu bahsettiklerin bende de var her an her yer uyumaya müsait gibi :KK70:

Ayrıca o meymenetsizden 3-4 tane çıktı bu ay bende 😁😁

Canım göremedim aşırı bulanık, malesef diğer fotograflarında da oyle.

kanama yaşamasam da tam 10.gün ya da 11. ydi sanırım yüzüm allandı güzelleşti, göğüslerim aynı dediğin gibi oldu her gün daha da artarak devam ediyor. İster misin aynı ay doğum yapalım ebecim :KK70:

Canım göremedim aşırı bulanık, malesef diğer fotograflarında da oyl

Canım göremedim aşırı bulanık, malesef diğer fotograflarında da oyle.
İstemez miyim hiç yaaaa regl olsam da yetiştirinm bence

ilk bebeğimde karar vedrıgımde reglye yakın basladık yumurtlama kacmıstı zaten regl sonrakı dongmde hemen hamıle kaldım bende esım de dondu dedı hanı hemen olmuyordu :KK70:
Ayy ayni biz esim hala testin nasil isledigini anlayamiyor belki yoktur diyor. Olmasa ikinciz cizgi cikmaz diyorum Allah allah diyor 😂😂 belki yanlis diyor diyor inanamadi hala ki ben de inanamadim 😂

X