Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Çok geçmiş inşallah yeri tez vakit dolar
Benimde tuhaflaştı yani düşük yaptığımı bilen bir bacağı ilerde kalır hemen hamile kalırsın falan dediler durdular. Ama o işler öyle kolay değilmiş nasip ne zaman bilemiyoruz ama ister istemez kendimizi yıpratıyoruz sanırım ne kadar tam anlamıyla kabul etmesekte. Benim 5 ay önce yaşadığım gebelikte geç döllenme olmuştu hatta doktor adet tarihimi ileri tarihe düzeltmişti keseyle tutsun ölçüler diye. Ama şimdide adetten hemen sonra oluyor galiba yumurtlama bu akşam başlayıp takip edicem. Ateş hep ölçüyorum zaten..
Ben soğan kürü duydum ama hiç uygulamadım ondan şaşmış olabilir senin ki belki ama gerçekten düşük kürtaj vs. gibi şeyler yaşayınca bütün sistem alt üst oluyormuş anlamış oldum.

havucun ne etkisi nedir forumda okudum ama ne zaman yemek gerekir ayrıca inofolic combi kullanıyorum. başka önerisi olan varsa deneyebilirim.

Ayy çok heyecanlııı yaaa kese kalp cinsiyet daha da heyecanlı ilerisi, inşallah su gibi kolay ve tatlı geçsin tüm süreçler kuzum
Ay inşallah ya bakalım ben de Ağustos anası olabilecek miyim?
MAsaüstü arka planım yaptım
Haha baktıkça beni hatırla aşko

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…