Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Şahin gözlü var mı aramızda hanımlar:KK48:
20221129_144042.jpg

kız tamda dedıgın gıbı goz goze zor gelıyorum bazen :KK70: gec cıkıyorum bırde 7bucukda evde anca oluyorum :KK70: kı bunlara ragmen bıde arada suslenıyorum :KK70: gecen esım oglumu almaya geldı gıyındım falan cocuk var malum normal bı gıyınme elbıse standart ama kapalı oldugum ıcın evde farklı oluyor ıste gelmeden de heyecanlalnsın dıye foto attım :KK70: fotografı ertugrul acmıs herkesın ıcersınde aa anneme bak falan dıye bısıler demıs dedım rezıl olduk duymadılar ınsallah duyanlarda duymazdan geldı zaten dedi :KK70:
Kızzzzzz ne diyorsun 🤣🤣🤣🤣 hahahahahah tam parodilik olay olmuş he özellikle ayarlasan denk gelmez ay gülmekten karnıma ağrılar girdi ahahahahahha iyi ki duydukları halde duymazdan gelen insanlar var 😄😄😄
Benim de büyük rezaletlerim çoktur, ofiste çalışırken bir kere fantezi kıyafet aldığım kargom ofise gelmişti normalde bana teslim ederler kimse kimsenin kargosunu asla almaz ama o ara yurt dışından önemli paket bekliyorduk ve bil bakalım ben kıyafetleri nereden almıştım yurt dışından 🤣🤣🤣 siparişi vereli de çok olmamıştı o yüzden asla benim kargom olabileceğini tahmin edemiyorum, toplantı sırasında geldi kargo dediler işte Bearhug hanım adına gelmiş yurtdışı kargosu beklenen kargo bu muydu dediler aaa evet diyip atladım, kapıya yakın duran arkadaş aldı işte açtı bekliyoruz içinden evrak çıkacak örnek numune ürün çıkacak diye malesef ki benim donlar sutyenler çıktı 🥲🥲🥲🥲
Allah'tan sadece kadın çalışanlar vardı o gün toplantıda genel müdür ve ekibi katılmamıştı. O gün o olaya şahit olan arkadaşların çoğu hala beni görünce gülüyo 🤣🤣🤣🤣🤣

Kızzzzzz ne diyorsun 🤣🤣🤣🤣 hahahahahah tam parodilik olay olmuş he özellikle ayarlasan denk gelmez ay gülmekten karnıma ağrılar girdi ahahahahahha iyi ki duydukları halde duymazdan gelen insanlar var 😄😄😄
Benim de büyük rezaletlerim çoktur, ofiste çalışırken bir kere fantezi kıyafet aldığım kargom ofise gelmişti normalde bana teslim ederler kimse kimsenin kargosunu asla almaz ama o ara yurt dışından önemli paket bekliyorduk ve bil bakalım ben kıyafetleri nereden almıştım yurt dışından 🤣🤣🤣 siparişi vereli de çok olmamıştı o yüzden asla benim kargom olabileceğini tahmin edemiyorum, toplantı sırasında geldi kargo dediler işte Bearhug hanım adına gelmiş yurtdışı kargosu beklenen kargo bu muydu dediler aaa evet diyip atladım, kapıya yakın duran arkadaş aldı işte açtı bekliyoruz içinden evrak çıkacak örnek numune ürün çıkacak diye malesef ki benim donlar sutyenler çıktı 🥲🥲🥲🥲
Allah'tan sadece kadın çalışanlar vardı o gün toplantıda genel müdür ve ekibi katılmamıştı. O gün o olaya şahit olan arkadaşların çoğu hala beni görünce gülüyo 🤣🤣🤣🤣🤣
yarıldım resmen

pozitifbiri pozitifbiri canım senin çatlamadan bir kaç gün sonra akıntı var mıydı? Benim 4 5 gündür kremsi bir akıntı var ya. Genelde yumurta akından sonra biterdi bu kadar olmazdı bu bildiğin beyaz krem rengi. Tablomda ekte :)

Eklentiler

• Screenshot_20221129-154354_FF App.jpg
    Screenshot_20221129-154354_FF App.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 22
kız bende suan ofıs ortamında haykırmamak ıcın ıcıme ıcıme patladım kıızzzzzz :KK70: :KK70: :KK70:

X