Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canımsınız canımsınız hepiniz. Göz Görmeden insan sever miymiş vallahi seviyor. ruh seviyor Kan verdim geldim. Hepinize dua ediyorum hep inanın. En çok da ilk bebeğini isteyen annelerimize Allahım tez zamanda sizi de müjdelendirsin kuzular

sağol miinnoş Ayşem seni yerim kız :)
Büyün öğretmen ve öğretmen adaylarının Öğretmenler günü kutlu olsun @fnd_50 pozitifbiri

canımsınız vallahi size de diliyorum daha koyu testler innnnşşaaallah
Hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sabah hiçbiryere bakmadan buraya baktm

evet kuzu 6 ay oldu bırakalı ben kullandım 5 yıl
pozitifbiri canım Yasmin kullanmistin sen dimi 5yil yoksa karıştırdım mi

Tamam canım , inşallah hayırlı ve sağlıklı şekilde ilerler

Ne gibi belirtiler var canım,kasık ağrın devam ediyor mu, benim geçti şuan 2gundur memem ağrıyor sızlıyor ,hani içine süt dolar da sagmazsin ya onun gibi

Ben de kullanmıştım da ne kadar sonra gebe kaldı diye soraktim canım
Canim ben bıraktığım ay hamile kaldım.
2 sene kullanmıştım o zaman.

Şimdi uzun süredir kullanmıyordum, korunmayı biraktik ama hamile kalamiyorum. Keşke yine yasminle korunsaydim diyorum.

Yani hamileliğe engel değil daha önce kullanmak. Hatta kullandığın ay 1 tablet eksikliği bile hamilelik riski oluyor.

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canim

Bikaç gündür kasık agrım nobetlese gelmeye başladı arada vajina kemiğimin içi yanıyor gibi böyle tuhaf bir agrı oluyordu.MEmelerim 6 aydır hiç ağrımazdı hatta yıllar olmuştu ağrımayalı. ağrı geçmedi doldunluk başladı uçlarda bişey yok Bir de dun sabah aynaya baktıgımda yüzümün parlaklığı dikkatimi çekti de şalımın renginden dediydim değilmiş :) gaz hiç bitmedi zaten sivilce desen var. sık acıkma var ama iştah sıfır.idrara çok sık çıkarım normalde şimdi deli gibi sıkışarak gidiyorum.baş ağrım var ama ilaç içirecek kdr değil. Uykuya meyilim var. Böyle kuzum
Ne gibi belirtiler var canım,kasık ağrın devam ediyor mu, benim geçti şuan 2gundur memem ağrıyor sızlıyor ,hani içine süt dolar da sagmazsin ya onun gibi

Ayyy içim öyle hoş oldu ki anlatamam canım benim yaa bir yoldaş daha gidiyor anneler grubuna. Hayırlı olsun tebrik ederim diyeyim şimdiden. İnşallah sağlıkla ilerlesin kolaylıkla devam etsin hamilelik sürecinde. Resmen ben buradayım diyor Miniş.
Umarım arkanızdan gelebiliriz bizlere de dua edin

Tamam canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…