Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

fnd_50 pozitifbiri doktora gözükebildim bugün tahmın ettiğim gibi döngümde değişiklik olacak.Doktor benı cok tebrık ettı çalısarak gelmişsin aferin dedi sana bu kagıdı verıyorum istediiğin zaman gel randevusuz bakalım dedi ben şok klomen bir insan ömrü hayatı boyunca 5 kez den fazla kullanmamalıymıs ben oğlumda bı ay kullandım toplam uc ettı dedı oyle dusun . Neyse yumurtalarıma baktı bitane 15mm cıvarı var dedi en buyuklerden , ve onun harıcınde bolca yumurtan var suan dedı klomen kullanma bıdaha dedı bir yumurta gunde 1.1 mm büyür dedi buna nazaran 4-5 gun ıcınde max catlama boyutuna gelir dedi.Sık ilişki istersende gel bakalım yine dedi bende haberler bu şekilde

Bir klomen daha kullansan demek ikiz bile olur bu ay
15mm olan minnoş ile bence olacak bence her günü değerlendirin

Bir klomen daha kullansan demek ikiz bile olur bu ay
15mm olan minnoş ile bence olacak bence her günü değerlendirin
20 ml gıbı catlıyor dedı oylemı daha once bu konularda konusmadım hıc doktorlarla , buay kullandım işte kuzum adet olunca kımyasalla birlikte yumoş yumoş tu heryer ama hepsı istenilen büyüklüğe gelmiyor tabı doktor sey dedı sık ilişki olursa bence bu ay olur dedi :)

Aminnnn canım benim ağzın bal yesin Allah razı olsun ilk bebeği bekleyen olarak sıramı aldım hemen bende geliyim peşinden bende

Evet sık İlişki gerçekten faydalı test ettim onayladım bence de olur sizin de cünkü çatlayacak yumurtan var

Yessss bee bayıldım resmen el sallıyor ben buradayım diyor
wuhuuuuuuu seninki de göstersin artık saklanmasın annesi

çok bekletmeden gelin teyzesi :) kuzunu da al gel inşallah

Yaaa ben bu etiketi yeni gördüm
Hayırlı olsun canim şimdiden. Çok belirgin maşallah
Bizlere de dua et.
Darısı ev meselesine
ayyy ağzından bal damlıyor kuzum yahu tez zamanda sizi de bekliyorum Allah yollarınızı açsın inş

Hayirli olsun insallah kan ile kesinlessin ben ilk gebeligimi ogrendigimdede bu sekildeydi
inşallah canım arada bakıyorum da öğleden snra belli olur belki de akşam , ben iki gebeliğimde de bu kadar kesin çizgi görmemiştim. hatta günüm geçmediği halde şaşırttı bu beni

Ya bu nedirrrr Çok mutlu oldum canım sağlıcakla kucağına al inşallah
ya çok minik ama galiba teyzesi ya

Ay noluyo noluyoooo
ay çok güzel bişiler oluyoooo

pozitifbiri yaaa ben demiştimmmm valla tek atışta oldu bu bebiş
Sırayla hepinizi alacağız kızlar Ağustos annelerine
valla ben ağustos mu olurum temmuz mu bilinmez ama :)

iyi bari kuzum bir sorun sıkıntı olmadığına sevindim. Ben de güya gidip adette hormon baktıracaktım yalan oldu ya la

KIZ OLSUNNN YALANN OLSUNNNNNNN BIRAKKKK :d SEN ŞİMDİ TEMMUZ ANNELERİNE MI GIDECEKSIN AGUSTOS MU SANA COK ALISMISTIM YIAAWWW

Vajina yanması bendede olmuştu canım tuhafıma gitmişti ve süt kesigi gibi akıntım gelmişti bir defalık

18 20 mm geldiginde çatlıyormuş canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…