All-Star Diyet Yarismasi...

Ayyyyy salgam ne cok severim su an agzim sulandi hatta

Roxeeeen 26-27 kilo nasi verdin hic paylasmiyosun bizimle diyet sirlariniiii:))
sır sır
envaiçeşit şok diyet , bitki çayı , detoks denedim sanıyordum ki mucize olacak beklentim akşam yatıp sabah 36 beden olmak şeklinde idi o vakitler buda 2-3 yıl sürdü yani az uz da değil ... yıllık spor salonu üyelikleri , kendinden utandığı için gidememeler vs. dedim artık bişey yap sağlıklı beslendim çıktım yürüdüm sporuma sakin olduğu zamanlar gittim ilk 16 kiloyu atmam anca 2 ay sürdü..en çok yediğim şeyler tavuk salata yoğurt süt oldu bol bol bol su içtim aburcuburu sınırladım hala bir oturuşta 3 büyük paket cips yiyebiliyorum ama bunu çok canım istediğinde yapıyordum ..daha iyi hissetmenin verdiği motivasyonla kalan kilolarıda verdim ..bu kilo verme sürecinde 1 defa şok diyet yaptım 5 günde 5 kilo diyeti oda dirençkırmak içindi işe de yaradı sonuç olarak bir yılı aşkın süredir istediğim kilodayım hatta başlangıçta 58 e iip tekrar bir kaç kilo almak istedim kas kütlesi olarak buna çabalıyorum yani

16 kilo 2 ayda miiii?? Ya bana boyle seyler soylemeyin, ondan sonra ben kilolarimi niye 1 ayda atamiyorum diyorum...

Ilk ıkı ayda büyük vurgun yapmışsın .o kadar sabırla kılolarını vermişsin.takdir ettim gerçekten

A AklinYolu1 mail de olur, buraya da atılabilir farketmez ama ben Çarşamba’ları tartı resimlerini görmek isterim. Yani heyecanlı oluyor. Kim ne kadar olmuş falan. Çarşamba geceye kadar beklemek gerçekten Acun’un yaptığı eziyete benziyor o da ayrı bi heyecan tabiki.
Ben zaten bu hafta kupayı alamam da + da çıkmam inşallah. Çok kötü saldım toparlanmam lazım.

B bilinmeyenkullanici bugunku menum biraz garip oldu, oglen 2'ye kadar bi toplantim vardi o yuzden pek secenegim olamadi
Sabah: 2 cilek, 1 dilim ananas
Oglen: 2 sandvicin sadece ici (biri ton balikli, biri tavuklu, ikisinde de ekstradan domates marul bi de bi dilim peynir var) bi sandvic de ekmekli (bu da hindili). Bunlar kucuk sandviclerdi, iki dilim uno ekmegi arasina gibi.
Ara: 1 kasik humus, yarim bardak civari badem sutu
Aksam: 3-4 kasik etli patlican yemegi, 2 kasik mantarli ispanak sote, 1 bardak kefir
Toplam: 1700 kalori

Spor roxen2303 yarim saat agirlik calismasi, yarim saat yavas tempolu yoga. Agirlikta sunlar vardi:
60 squat & press
120 knee ups
160 bisiklet
60 lunge
30 burpee
50 mekik
100 step up
40 sinav

7'ser dakikadan 4 circuit olarak yaptim, 28 dakikada bunlari yapabildim. Yalniz su olup akicam sandim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…