All-Star Diyet Yarismasi...

kızlar Callen i duyanlarınız vardır mutlaka.ben bırkac sene önce 20 gün yapmıştım ve cok güzel ıncelmiştım.yıne başlamak istıyorum bana katılmak isteyen varmı tam olarak her gün yapabılecek arkadaşlar.❤️❤️
Ya ben bilmiyorum, duymadım hiç. Google a baktım, bulamadım :110::işsiz:

51 çok az değil mi benimde boy 155 de onun için dediydim 55 kilo ideal didiydi diyetisyen beni mi kandırdı acep:KK70::KK70:
şöyle söyleyim şu anda göze batan bi kilom yok yanlarda fazlalıklarım var. Onun için spora da başladım. İnşallah o şekilde faydasını görürüm. Eşim de sporcu ve kilosuna falan çok dikkat eder. Ben de biraz yağlanma bel çevresinde genelde hemen söylenir. Ondan ideal kiloma inmek istiyorum ben de

Bu hafta 2.7 mi vermek istiyorsun. 2.7 verirsin ama alirsin geri . 1.5 kiloyu zorlasan daha iyi degil mi.

Ikinize de yaziyorum bunu.

Karatay dan iki ogun aliyorum . Ekmek kullanmiyorum, seker olmamali ama ben evdeki(portakal suyu) bitene kadar kullaniyorum. Kuruyemis tok kalmami sagliyor. Badem antep fistigi ceviz gibi. Findik cok yagli.

If : Kahvalti atlanir , oglen bir bardak sut icilir. 12 gibi Aksam yedide kati yemek yemek birakilir.

Total de 16 saat ac kalmak gerekiyor. Bazilari 14 saat de yapabilir.

5:2 gun diyeti : Pazartesi Persembe gunu sadece sivi ve salatayla beslenir. Gunluk aldigin kalori 600 u gecmez.
Oruç tutsam daha iyi ya. Su içemem ama o zaman.:işsiz: Yok ben o kadarcıkla yaşayamam ki

sen baya etle beslendin yine iyi vermişsin. Demekki bünye müsait. Şaraplar falan kalorili şeyler sonuçta
Ben hep et ve sebze agirlikli besleniyorum kilo vermek istedigim zaman. Dusuk karbonhidratli diyet yani, ise yariyo bende. Bu arada baya kalori saydim, cuma gunu disinda fazla kalori aldigim gun olmadi. Bi de soyle ki benim gunluk kalori ihtiyacim aslinda biraz fazla, cunku hem spor yapiyorum hem de boyum uzun - o yuzden daha fazla kaloriyle de kalori acigi yaratabiliyorum.

Yoga evde yapabılsem belki bende yapardım.neyse önce bir callen e başlayayım ben:KK37:
Yapmak istersen roxen2303 roxen2303 youtube'da "yoga with Adriane"in videolarini yapiyodu, onlari deneyebilirsin sen de:) ekipman yok, fazla yer de gerekmiyo, oh mis:) ilk sayfalarda benim de paylastigim bi yoga videosu vardi ama o baya terletici:))

B bilinmeyenkullanici sen yine orda yemissin keske oyle olsa hic pisman olmam hatta olsa da yesek gidip ah ah, biz cok pahali oldugu icin genelde fastfood yedik ona ragmen 4 kilo verdim ama gelince 2 gun icinde geri aldim :)))) saka gibi. Neyse onumuzdeki maclara bakicaz
roxen2303 roxen2303 eglenceli gozukuyor denk gelirsem izlerim
A AklinYolu1 bu hafta iddialiyim canim hedefim 58.5 insallah 2.7 kilo yani nasil olacak o konuda bi fikrim yok. Aslinda haftada 1 yeter bana ama ara tatili var esimin bi yerlere gitcez zayif gitmek istiorum
Benim gittiğim yerler ucuzdu bu sefer. Normalde pahalı yerlere gidince mc Donald yerim sürekli yine kilo alarak dönerim :KK70:

X