All-Star Diyet Yarismasi...

:KK45::KK45:
4644905cee880b088fca655cd0e5077f.jpg

Benim son 1 ayda aldığım kilolar ondan biraz dikkat edince eksiliyor ama bugün çok çok çok abarttım yarın fazla çıkar

Biz de yilbasi haftasinda geziye gitmistik kremsokola kremsokola taraflarina :) 60 i gormustum cunku cok yuruduk gunde 20 km civari yuruoduk. Geldigimizde iki gun yol yorgunlugu pizza fln takildim ve geri hop 65. Resmen bana 1 aydan fazla zaman kaybettirdi benimkiler inatci gitmiyor malesef bugun bile 60 i goremedim hala.

Rica ederim ne demek. Kilo verenleri gorunce ben de mutlu oluyorum. Beni sinir eden tek sey tarti resminin konmamasi. Onu yaptiginiz surece her zaman yaninizdayim. :KK19:

Seni de birinciliginden dolayi tebrik ederim. Gruptaki herkesi de ayni sekilde tebrik ediyorum. :cool:

Sende benim gibi latte hastasisin hissettim sanki. :rapci:

If aralikli oruc diye geciyor bence cok saglikli bir yontem ama eskileri cope atiyor. Kahvalti en onemli ogun diye duyardik halbuki degilmis. En azindan herkes icin degil. Misal ben yemedigim zaman daha enerjik oluyorum. Yedigim zaman bir rehavet cokuyor uzerime.
evet latteyi severım ❤️
Aslında tam benlik bır program. Kahvaltıyı sevmıyorum zaten.birde yemek saatlerı içinde yasak yok galıba.haftada 2 gün sıvı günü yapılıyor galıba.bu hafta yapsammı acaba gaza geldim:KK70:

tiramisu ve cevizli sucuk tek gecerım:KK53:

evet latteyi severım ❤️
Aslında tam benlik bır program. Kahvaltıyı sevmıyorum zaten.birde yemek saatlerı içinde yasak yok galıba.haftada 2 gün sıvı günü yapılıyor galıba.bu hafta yapsammı acaba gaza geldim:KK70:

tiramisu ve cevizli sucuk tek gecerım:KK53:

Sabah latte ile gunu gecirebilirim. Oglen de kahvalti tarzi oldu mu al sana aralikli oruc.

Haftada iki gun sivi diyen benim o da 5:2 diyetinden.

Aralikli oruc+ karatay + 5:2 diyeti.

B

ben yine 1 kilo hedef koyayım az olsun benim olsun:KK73:

Ben de arttiriyorum yine 1.5 kilo diyorum. :KK53:

bende öyle , yeşil çay içerken ağır ailemi izliyorum şuan:KK53:
Benim çok uykum var o yüzden sabah izlicem çay keyfi yaparak :KK70:
Biz de yilbasi haftasinda geziye gitmistik kremsokola kremsokola taraflarina :) 60 i gormustum cunku cok yuruduk gunde 20 km civari yuruoduk. Geldigimizde iki gun yol yorgunlugu pizza fln takildim ve geri hop 65. Resmen bana 1 aydan fazla zaman kaybettirdi benimkiler inatci gitmiyor malesef bugun bile 60 i goremedim hala.
Aynen ben de çok yürüdüm ama çok da yedim Allah affetsin :KK70: bana da 1 aydan fazlaya mal oldu ama olsun yine olsa o Boşnak börekleri makedon kruvasanları yine yerim :KK70: canları sağolsun :F

Sabah latte ile gunu gecirebilirim. Oglen de kahvalti tarzi oldu mu al sana aralikli oruc.

Haftada iki gun sivi diyen benim o da 5:2 diyetinden.

Aralikli oruc+ karatay + 5:2 diyeti.

Ben de arttiriyorum yine 1.5 kilo diyorum. :KK53:
Nettede okumuştum ben ıkı gün sıvı yapılabılır dıye.arka arkaya olmamak şartıyla dıyordu.ben sıvıya dayanamam zaten sürekli mutfakta yemekle uğraşıyorum .yanlız olsam yapardım ama sıvıyı.bende normal yapayım dıyorum bu hafta.yarın başlayayım
bakim Çarşamba’ya kadar kaç kilo verecegim.mesela en geç saat 4-5 te yesem olur demi.12-5 arası uygunmudur yani:confused:

X