All-Star Diyet Yarismasi...

Herkesi bi stres aldı. Bende de o var o. Yani o kadar aç kalıp vermediysem gerçekten üzülürüm. Bugün de şu ana kadar az yedim. Bundan sonra da mercimek çorbası yapmayı düşünüyorum. Acaba yeşil mercimek mi yapsam? Hangi daha az kalorili acaba

Glisemik indeks olarak her ikisi de yenilebilir ama yeşil mercimek en faydalisi

Ben de az yedim canım... akşam icin ben de mercimek çorbası düsünüyorum bakalım belki de tarhana yaparım.akşamı çorbayla kapatmak istiyorum..dayanabilirsem

Kizlar gunaydin
Tarti oncesi vucudunuzda su tutmicak seyler yeyin, karbonhidrat su tutar. Mesela salata fln normal zamanda iyi ama beni cok sisirir bugun aksam yemicem o sebepten. Bide erken bitirmeye calisin gunu. Maksat tarti guldursun :)

Sabah
Yine sebze suyu
2 haslanmis yum
5 zeytin
Yarim avokado
Bogurtlen cilek

Aksam 4 gibi kapatcam

Ispanak kavurma
5 tane kofte

Toplam 800kal

3 lt su
80 dakika yürüyüş artı koşu

Kahvaltıdan önce kayısı suyu
Sabah 10.15
1 çay bardağı kuruyemiş
2 haşlanmış yumurtayı benim minik kuşla yedik
Yarım kibrit kutusu peynir
1 çay bardağı süt
1 minik mandalina
7 zeytin

Öğle 2 bardak filtre kahvemsi Türk Kahvesi çakması ve 1 demlik çay

Akşam 17.00
10 minik mercimek köftesi Bulgursuz
1 kase sebze çorbası
1 bardak ayran

Alınan 950 kcal
Yakılan 250 küsür kcal

Ne güzel menü ya. Ben bugün çok kötüyüm. Her şeyi aşeriyorum resmen. Karnım doydu, beynim doymadı. Çikolata falan bi başlasam çok yerim herhalde. Bi çorba yaptım ama kruton ekmekle yedim. Sonra da onu abarttım. Off su içicem sadece artık

Benim de çorbamın tadı Afedersin iğrençti tok tuttu ama. Ben de tokum ama her şeyi yemek istiyorum şu an önüme cips pasta vs koysan hepsini yerim neden böyle oluyor nasıl düzelecek bu

Dun neskafe biraz is yemegi iki portakal bir kaynamis yumarta biraz yesil zeytin yarim paket cikolata bir lt su ictim.

Bugun nobet cikisi aksam kalktim.bulgurlu kofte yogurt az salata.Bir birbucuk lt de su icmeyi dusunuyorum.

Kafama takilan birseyler oldugunda su iyi icemiyorum.Isle ilgili degisiklikler var da.Birkacgundur plates de yapmiyorum
Ama herkes kalca ve gobegimin inceldigini soyluyor.Cunku cok abur cubur yiyordum onu mine indirdim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…