All-Star Diyet Yarismasi...

Ay ben dayanamam bu kadarciğa...yarın bu gidişle eksilerin eksisi çıkarsin canım

Paketli mi kendin mi karıştırdın salep ile

Bana her yol salep.

Dr oetker in salepi yarim paket(Cok sekerli isteyen tum paketi koyabilir). Baska markalar da var.
+
1 bardak Badem sutu (Normal sutte olur)
+

Bir tatli kasigi Turk kahvesi.

Turk kahvesi ile sutu cezvede isittim. Icine salepi koydum. Tasana kadar karistirdim. Sondurup tekrar (4 sn) altini actim . Bir kac kere yaptim cunku kopuklu seviyorum. Hosuma gitti bundan sonra latte yerine bunu tercih edebilirim.

Saglikli olmak isteyen normal salep alip icine sadece seker de koyabilir ama ben onu bulamam burada.

Eee kızlar tartilmadan önce ne yapmamız gerekiyor var mı tiyolarınız...mesela akşamdan ödem atıcak bir içecek olabilir vs ...ay ben neden böyle stres oldum.Aklınyolu1 beni uyardi.stres kilo yapar diye

Eee kızlar tartilmadan önce ne yapmamız gerekiyor var mı tiyolarınız...mesela akşamdan ödem atıcak bir içecek olabilir vs ...ay ben neden böyle stres oldum.Aklınyolu1 beni uyardi.stres kilo yapar diye

Tartilmadan once tartiya bir kac kere vurun akillansin.

Sivi agirlikli beslenin bugun. Tek kati ogun size tavsiyem.

Ben katılamadım ama geçerli sebebim olduğunu düşünüyorum, çok hastaydım. Gerçekten hala kötüyüm. Bana bir seferlik torpil var mıdır acaba? Yoksa totoma baka baka çıkıcam gruptan mecbur

Gecmis olsun makaron.

Torpil filan degil de hesaplayacagim kilo yuzdesi yok. O olmayinca neyi hesaplayacagim.

Yarisma disi katilabilirsin listeye. Her carsamba gunu bildirim yaparsin .

Son düzenleme:

Anladım canım ben prensip olarak diyete başladığım 7 aydır paket salep paket şu bu kullanmıyorum ama normal salep alınıp yapılabilir deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…