All-Star Diyet Yarismasi...

Benim de çorbamın tadı Afedersin iğrençti tok tuttu ama. Ben de tokum ama her şeyi yemek istiyorum şu an önüme cips pasta vs koysan hepsini yerim neden böyle oluyor nasıl düzelecek bu
Ben de bugün leblebi yemek istedim ama dayanicam 15 gün ödül öğünü falan yok. O zamana kadar 59u ucundan falan görmek istiyorum.

Bir kez daha veranocum aklimi okumus, bana soylicek bisey kalmamis. Benim bugunku planda oglen de aksam da tavuk var mesela. Bu sefer kesin gidaklicam

Tek tek izliycem hepsini. Bir dizi ancak iki gunumu aliyor hayat. Diyette iken iyi gidiyor. Nasil diyetse benim yaptigim.
Ay hayat sana guzel luckycim.Ben is sorunlariyla bogusuyorum ya.Inan calismasam mumkun olsa da diyorum.Beraber calistigin insanlarla uyusmak zor yaa.Keske hic ugrasmasam diyorum.Kaldirmiyor kafam.Sogutuyorlar insani is ortamindan.Resmen hayat duzenim bozuluyor.Bak nobet cikisiyim kafam kazan gibi.

Ben de dizi izliyorum kafam kazan gibi. Calismayi tercih ederdim.

------------
B bilinmeyenkullanici

Sabah : Limonlu su
salepli Turk kahvesi
Oglen salepli Turk kahvesi

Aksam bir bardak acili mercimek corbasi
1 bardak saf portakal suyu.

Sonra Naneli papatyali bitki cayi icicem.

Suyu yazmiyorum yudum yudum iciyorum suyu birden degil. En az bir bucuk.

Liste dışına çıkmak istemiyorum, 15 gün beklesem bir şey olmaz
Sen karatay yapmıyor muydun? Karatayda leblebi yok biliyorsun.
Karatay daha haftasonu başladım canım öncesinde deli gibi leblebi yiyordum

Kızlar neden sizler en önemli öğün olan kahvaltıyı atlıyorsunuz ne yumueta var ne peynir

Karatay daha haftasonu başladım canım öncesinde deli gibi leblebi yiyordum

Kızlar neden sizler en önemli öğün olan kahvaltıyı atlıyorsunuz ne yumueta var ne peynir

Ben if ciyim ondan . Yumurtayi bu hafta alacagim . Cuma cumartesi gunu. Her yumurtayi yemiyorum.

Bugun az olmasinin nedeni dunun fazla olmasindandir. Arada boyle sivi gunlerim olacak.

Ben 9.30-6.30 calisiyorum, acikcasi oncesinde kalkip kahvalti hazirlamaya useniyorum:) o nedenle ilk ogunum 12.30 civarinda yedigim oglen yemegim oluyo. Haftasonlari yumurtali peynirli kahvalti yapiyorum ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…