All-Star Diyet Yarismasi...

Sagol Nisa im. Kasik filan da yaptiriyorlarmis galiba.
Bende şey yapıyorum bı süredir
Anne çocuk t-shirt
Tasarım bluz çanta falan
Alıyorum mesela dümdüz düz t-shirt veya gömlek
Omuz veya sırta süsleme yaptırıyorum

Mesela kolları şifon transparan düz gömlek
Arkası dekolteli apoletli t-shirt falan :)

Yapıp hediye ediyorum hobi olarak ve kendim giyiyorum sorana benim eserim diyorum :)

Insanin sevdigi bi hobisi olmali . Resim kursuna da gittim pek sarmamisti.

Ben de satis icin degil de hediye gibi dusunuyorum, yakin cevreme kaldilarsa tabi.

Insanin sevdigi bi hobisi olmali . Resim kursuna da gittim pek sarmamisti.

Ben de satis icin degil de hediye gibi dusunuyorum, yakin cevreme kaldilarsa tabi.
Bı ara ciziyordum birşeyler
Bı arada yazdım :) denemelerim var

Ama en keyif aldığım ortaya el emeği birşey çıkarmak oldu :)

Ben de yazarsam bilim kurgu ya da fantastik kitap yazarim dusunmuyor da degilim.
Soyle bir deniz kenarina yerleseyim de. Cok severim denizi ve gunesi.
ayy bende yaz gelıyor dıye streslıyım benım yasamam gereken yer sibirya kutuplar

Niye resim yamuk oldu acaba ?
Neyse arkadaşlar durum değerlendirmesi yapıyorum kilomla ilgili inanın mesajlarım sizi yanıltmak için değildi , nasıl oldu ben de bilmiyorum
Yedikçe verenlerdensin demek ki:))) be içtin kız detoks çayı organlarını da mı söktü acep

55 i biraz kaçırdim bu hafta Ama bunu hemen toparlıcam artık daha sık yazıcam yoksa sallıyorum bu ara b12 ignesi alıyorum o mu istah yapıyo bilemedim

Gecen hafta bildirim yapmamissin . O yuzden sallamissin biraz ama durum cok vahim degil. Sadece 400 gram artis gorunuyor.

krizantem3 67 lerden indin 65 leri gordun tekrar , simdi sira 64 lerde . Devamm.

Muttapa7555 Kfc den cikarken boyle olacagini biliyordun. O kanatlara , az bile almissin bence.

Moralinizi bozmayin soyle bir ohhh cekin ve bugun yeniden baslayin.

Dipsiz Not: Hannaz sohbete gelmedigin icin sildim seni. Bu yarismada yoksun artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…