All-Star Diyet Yarismasi...

Gecen hafta bildirim yapmamissin . O yuzden sallamissin biraz ama durum cok vahim degil. Sadece 400 gram artis gorunuyor.

krizantem3 krizantem3 67 lerden indin 65 leri gordun tekrar , simdi sira 64 lerde . Devamm. :KK73:

Muttapa7555 Muttapa7555 Kfc den cikarken boyle olacagini biliyordun. O kanatlara , az bile almissin bence. :KK70:

Moralinizi bozmayin soyle bir ohhh cekin ve bugun yeniden baslayin. :halay:

Dipsiz Not: @Hannaz sohbete gelmedigin icin sildim seni. Bu yarismada yoksun artik.:temizlik:

Gecen hafta kv kedisi dogurdu onun heyecaniyla tartilamamisim ya ondan atamadim :KK17:

Gecen hafta kv kedisi dogurdu onun heyecaniyla tartilamamisim ya ondan atamadim :KK17:
Aaa ne guzel . Anali babali buyusunler kedoslar. :nazar:

Senin tarti mecburiyetin yok sarellam zaten korumadasin . :KK53:

Tahminleri çok merak ediyorum. Kumar gibi heyecabli hahahaha
Tahminler fena ya. Bundan sonra hislerime gore yazmayacagim. Kilo vermenizi istiyorum diye az yazdim. :KK45:

Gecen hafta bildirim yapmamissin . O yuzden sallamissin biraz ama durum cok vahim degil. Sadece 400 gram artis gorunuyor.

krizantem3 krizantem3 67 lerden indin 65 leri gordun tekrar , simdi sira 64 lerde . Devamm. :KK73:

Muttapa7555 Muttapa7555 Kfc den cikarken boyle olacagini biliyordun. O kanatlara , az bile almissin bence. :KK70:

Moralinizi bozmayin soyle bir ohhh cekin ve bugun yeniden baslayin. :halay:

Dipsiz Not: @Hannaz sohbete gelmedigin icin sildim seni. Bu yarismada yoksun artik.:temizlik:
Kanatlar hafifletir dediydim ama :KK70::KK70:
Kilo artsa da bel ve göbekte bir incelme söz konuau mutluyum yani:KK71::KK71:

Sağolasın canım benimmm ben sana yazcam çayımı içeyim de
Sen de sagol fatmacim. Bir de durum degerlendirmesi yapip ,spor yarismasindakileri siralarsan cok iyi olur. :dondurma:

_Makaron_ _Makaron_ 3 kupayi kim alacak bakalim.

Cok yonlu , aksiyonlu topik burasi. :KK45:

Kanatlar hafifletir dediydim ama :KK70::KK70:
Kilo artsa da bel ve göbekte bir incelme söz konuau mutluyum yani:KK71::KK71:

Sen boyle bi si bekledin galiba. :KK70:

img_591b014cc151d_1494942028.jpg

Ya zaten 7 gunluk diyete uyup 1 gun bozarsan cok etkisi olmaz fatma. Takma yani ama bi daha da yapma. Her seyden once zararli onlar. :KK12:

O incelme bende de var, dizimin alti da incelmis. 200 grama sasirdim.

Fatmacım espirilerin mükemmel bugün
Benimkiler kotu mu. :confused:

Son düzenleme:
Sen de sagol fatmacim. Bir de durum degerlendirmesi yapip ,spor yarismasindakileri siralarsan cok iyi olur. :dondurma:

_Makaron_ _Makaron_ 3 kupayi kim alacak bakalim.

Cok yonlu , aksiyonlu topik burasi. :KK45:

Sen boyle bi si bekledin galiba. :KK70:

img_591b014cc151d_1494942028.jpg

Ya zaten 7 gunluk diyete uyup 1 gun bozarsan cok etkisi olmaz fatma. Takma yani ama bi daha da yapma. Her seyden once zararli onlar. :KK12:

O incelme bende de var, dizimin alti da incelmis. 200 grama sasirdim.

Benimkiler kotu mu. :confused:
Yok yok bana dank etti bu 800 gram daha yapmam burnuma dayasalar kfc falan yimem söz yani... tartılırken kanat çırpmadım ondan fazla çıktım ben kesin:confused:

X