All-Star Diyet Yarismasi...

Oraya yazin bi Jillian 1 . Bir star @fatma7454

Olay tam olarak soyle gelisti.

Ben bu kitaplari yukari koyayim simdilik. Sonra duzeltirim. Koydum yukari. Haliyi cektim. Jillian imi yaptim. Zorlandim valla. Paslanmisim. Ozellikle kol kismi yordu.

Sonra dedim bi de bulasiklari koyayim , camasirlari sereyim derken copleri goturdum.

Salonu da kafamda bes bolume ayirdim . Her gun bir bolumunu toplayacagim.

Dusumu aldim simdi de coconut latte mi iciyorum. Hak ettim mi sonuna kadarrr.

Haftaya İstanbul'dan arkadaşım eşi ve çocuğu 2 günlüğüne bize gelecekler tatile :)
2 gün Antep sofrası hazırlayıp yemeyeceğim yine
Nasıl bir sınav veriyorum ben
Onlara Cin yemegi yap, sushi yap , miso corbasi yap, yeni trend bu de koy onlerine.

Beni 2 yil surunduren istatistik ve ekonometri dersleri geldi aklima
Iyhhhhh

Ben bi de master ini yaptim onun. O yuzden hep grafik goruyorsunuz bu topikte.

Yas 27 boy 163-4 hedef 60
Yatinca 163 kalkinca 164 mu.

Kalkinca 2 cm uzuyormusuz. Gereksiz bilgi yaymayalim.

Wuhu diyorum keske bana bulassa bu caliskanlik

Hep farkli cikiyorum bilmiyorum hatta 162 yazalim pilates yaparken 164 tüm

Wuhu diyorum keske bana bulassa bu caliskanlik
Kiz hayatta ev islerinden nefret ettigim kadar hicbir seyden nefret ettim. Ev de ufak. Biliyorsun bu evleri.

Ama tembel degilim basladim mi cabuk bitiririm. Yalniz o baslamak var ya , o ani kestiremiyorum. Geriye donsek neden basladim bilmiyorum.

Benim cok eksigim var. Ben istatistikten kalacaktim. Grafik vs de hic yapmadim okul bittikten sonra. Yardima ihtiyacim olursa sana sorabilir miyim. Almanca grafik yorumlama var sinavda

Kiz hayatta ev islerinden nefret ettigim kadar hicbir seyden nefret ettim. Ev de ufak. Biliyorsun bu evleri.

Ama tembel degilim basladim mi cabuk bitiririm. Yalniz o baslamak var ya , o ani kestiremiyorum. Geriye donsek neden basladim bilmiyorum.

Ben evlenmeden önce iyiydim. Cok yaptim evlenince de cocuk olana kadar istemeyerek yaptim. Cocuktan sonra mahv oldum. Bir de annem cok temiz. Cok alismisim düzenli temiz eve. Yetisemiyorum severwk yapmadigim icin ve moralim bozuk geziyorumm.

Benim cok eksigim var. Ben istatistikten kalacaktim. Grafik vs de hic yapmadim okul bittikten sonra. Yardima ihtiyacim olursa sana sorabilir miyim. Almanca grafik yorumlama var sinavda
Almancam yok ki. Turkce soylesem sen cevirirsen olur ya da Ingilizce.
Ben evlenmeden önce iyiydim. Cok yaptim evlenince de cocuk olana kadar istemeyerek yaptim. Cocuktan sonra mahv oldum. Bir de annem cok temiz. Cok alismisim düzenli temiz eve. Yetisemiyorum severwk yapmadigim icin ve moralim bozuk geziyorumm.
Ev isinden nefrettt ediyorum dun sehir disina cikacaktim , temizlik yaparim diye cikmadim. Bugun de niyetim yoktu sonra birden baslayinca gerisi geldi. Bitmis degil daha cok var ama en azindan baslangic.

Evet zaten o sekilde yardim isteyecegim. Sekreterlik sinavim da var. Kazanirsam ofis programlarini unuttugum icin yardim isteyebilirim. Özelden yazarim sorum olursa. Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…