All-Star Diyet Yarismasi...

Nerdesiniz yaavv??? İn cin top oynuyor topicde :))
Kimse olmadığı için gelmiyorum bende
Kendi kendime konuşmayayim diye
Randevulasalim saat belirtip gelelim

Ben de gelmedim topik bir ilerlemis bir ilerlemis yakalayana askolsun.

Ben de gelmiyorum topigi kapatalim gidelim.

59 kilo olmam lazim ondan sonra konusucam ben.

Kızı herifcanla parka gönderdim rahat edeyim diye kayınvalidem tatile çıktı evi bana bıraktı at koşturuyorum

Ben de gelmedim topik bir ilerlemis bir ilerlemis yakalayana askolsun.

Ben de gelmiyorum topigi kapatalim gidelim.

59 kilo olmam lazim ondan sonra konusucam ben.
Şimdi gidersin sonrada atilmissin gibi muamele yaparsın benim sabrım seninki kadar çok değil anladın sen onu

Şimdi gidersin sonrada atilmissin gibi muamele yaparsın benim sabrım seninki kadar çok değil anladın sen onu

Atmayin beni yahu, soz her listeye adimi yazdiracagim.

Atinnn beni denizlereee.

Fatma bana harika havlular yaptı siz öyle oturun
Ooo gule gule kullan. Kiz koysana resim gorelim. Sana havlu yaptiktan sonra rahatsizlandi zaten.

O döner sade mi yendi? inanmam
Sade derken ekmek yemiyor , yani yememesi lazim.

Atmayin beni yahu, soz her listeye adimi yazdiracagim.

Atinnn beni denizlereee.

Ooo gule gule kullan. Kiz koysana resim gorelim. Sana havlu yaptiktan sonra rahatsizlandi zaten.

Sade derken ekmek yemiyor , yani yememesi lazim.
Havlular geldiğinde resmini Aticam ama önden bı göstereyim Fatma'nın bitirdiğini
İstedigimin bire bir aynısını yaptı kız

Havlular geldiğinde resmini Aticam ama önden bı göstereyim Fatma'nın bitirdiğini Eki Görüntüle 2136493
İstedigimin bire bir aynısını yaptı kız
Yapar o cok dikkatli ve hamarattir. Sen de kolay bi musteri degilsin ha. Ben seninle ugrasmazdim.

Kizz M e g g tam aklimdan gectin etiketleyecektim seni simdi. Iyi kadin nicki etiketlemeden gelendir.

Birinin adı böyle çıkar işte kovucu lukcy

Ismimi temizlemek icin ondan sonra 10 tane mesaj yazdim hala temizlenmedi. Artik yarisma bitimine diyorum.

Seni bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir diyorum ve son noktayı koyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…