All-Star Diyet Yarismasi...

Muttapa7555 Muttapa7555 TopraKahveBob TopraKahveBob ilk taslak asagidaki gibi. Gerekirse degistirebilir.

upload_2018-4-10_9-25-9.png

Nisa sonu tas galiba ortasini oturtamadim :)) memnun oldum canim benim :KK74:
aynen sonu taş :)
bende memnun oldum yenıden :)

Hemde nasıl etkiler bende 5 buçukta yiyordum 100 200 gidiyordu dün 7 de yedim birde lahmacun olunca gram gram giden kilo kilo geldi geriye

öf ya :KK43:
yarına hemen 88 e dusmelıyım bırsey yemeyeyım sıvı dıyetı yapayım barı

yarın bırsuru mısafırım var
muzlu cıleklı kakaolu yaş pasta
vanılyalı kurabıye
mozaık pasta
borek
cevızlı kofte
rus salatası var menude

onlar bunu yerken ben ayran ıcıcem :KK70:
gunduz ayrı aksam yemekten sonra ayrı gelen ekıp var 2 fasıl misafır yanı

sonra da sabaha kadar tum esyaları toplayacagım persembe aksam ilaclama ekıbı gelıcek cunku
kayınvalıdem de ınternet yok kendıme bır ınternet paketı alayımda buraya oyle gırebılırım cunku 1 hafta evden uzak durmak zorundaymısız

:KK43:

tum duzenım alt ust

yarın bırsuru mısafırım var
muzlu cıleklı kakaolu yaş pasta
vanılyalı kurabıye
mozaık pasta
borek
cevızlı kofte
rus salatası var menude

onlar bunu yerken ben ayran ıcıcem :KK70:
gunduz ayrı aksam yemekten sonra ayrı gelen ekıp var 2 fasıl misafır yanı

sonra da sabaha kadar tum esyaları toplayacagım persembe aksam ilaclama ekıbı gelıcek cunku
kayınvalıdem de ınternet yok kendıme bır ınternet paketı alayımda buraya oyle gırebılırım cunku 1 hafta evden uzak durmak zorundaymısız

tum duzenım alt ust
Kalanida paketle ellerine tutustur hic yiyeme :KK70:

Güzel ve fakat zumba 45 dk = Leslie mi ? Bence degil
Leslie 3 mil en alt sınırımız yani yoksa eliptik 45 dk da eşit değil ne zumbayla ne platesle seçenek sunmak açısından... çünkü herkesin kapasitesi farklı hani katılımı sağlamak amaçlı en hafifi de olsun en ağırıda... ama yıldız sayıları değişsin diyorsan o konuyu değerlendirelim isterlerse

ben yattıgım yerde guzel guzel haftada 2 kılo verıyordum ne guzel daha da kosuya falan cıkmam artık

Aynen oyle oluyor. :KK70:

yarına kadar 88 e dusermıyım acaba gerı kılo degıl cunku bu
resmen moralım bozuldu kız
Dusersin dusersin sana ozel karisimimdan bahsedeyim ozelden. Feytle deniyoruz. :KK53:

ahahhaha :KK70: bence de bosver dıyete gır daha guzel
okadar yedım yedım kımse madalya takmadı bana :KK70:

:KK70::KK70::KK70:

Bide pogacalara katildim bakalim bundada olmazsa diyete girecegim ya artik katilmam heralde :)))

Pogacalarda girmemle cikmam bir oldu:KK45: ama seninki guzeldi goz ucuyla baktim. :KK76:

Güzel ve fakat zumba 45 dk = Leslie mi ? Bence degil

Toprak onu siz kararlastirin. Dedigim gibi bi fikrim yok. O yuzden dedim , ortada tartisalim, kimse yazmayinca fatma boyle bi plan olusturdu. Dk dk sina esit olamayiz zaten ama bana sorarsaniz.

45 dk leslie = bir saat yuruyus = bir jillian = 1 saat yoga = 30 dk zumba = 30 dk kosu

eskıden mısafıre boyle yaparken bı bukadar da bız yıyelım dıye yapardım :KK70:
mesela 2 yas pasta yapar bırını esımle yer dıgerını mısafıre artanını yıne ben yerdım :KK70:
Sen yine esine yediriyormussun :KK51:
Benim esin bir catal bile almaz pastadan :KK43:
Hepsini ben yerim :KK53:

Aynen oyle oluyor. :KK70:

Dusersin dusersin sana ozel karisimimdan bahsedeyim ozelden. Feytle deniyoruz. :KK53:

Pogacalarda girmemle cikmam bir oldu:KK45: ama seninki guzeldi goz ucuyla baktim. :KK76:

Toprak onu siz kararlastirin. Dedigim gibi bi fikrim yok. O yuzden dedim , ortada tartisalim, kimse yazmayinca fatma boyle bi plan olusturdu. Dk dk sina esit olamayiz zaten ama bana sorarsaniz.

45 dk leslie = bir saat yuruyus = bir jillian = 1 saat yoga = 30 dk zumba = 30 dk kosu
Sagolasinnn kaptann :))
Sekli cok ugrastirici oldu bir daha asla ugrasmam ilk ve sondu :KK70:

X